Wkrótce dostępne będą gazetki Małpka Express. Zaloguj się i bądź na bieżąco

Kto by nie wiedział o sklepie Małpka Express! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Małpka Express oferuje prawie wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień. Znajdziesz artykuły w naprawdę dobrych cenach. W innych sklepach możesz znaleźć ten sam produkt za lepszą cenę. Porównaj tutaj: ABC, Aldi, Aldik, Alma , Arhelan, Auchan, Biedronka, Carrefour, Chata Polska, Delikatesy Centrum.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie iść na zakupy? Sklepy Małpka Express można znaleźć w wielu miastach Polski, na przykład Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Kraków. Szukasz produktu, ale nie ma o nim informacji na naszej stronie internetowej? Odwiedź oficjalną witrynę sklepu www.malpkaexpress.pl.

Zapomnij o drukowanych ulotkach. One nie będą Cię już niepokoić. Teraz możesz łatwo sprawdzić najnowszą gazetkę sklepu Małpka Express online na Kimbino. Gazetki internetowe, czyli najnowsza oferta sklepu Małpka Express dostępna online, to nie tylko najnowsza moda. To także ważny krok w kierunku ochrony środowiska i naszych lasów. Dziękujemy za przyłączenie się do nas. Chronimy przyrodę razem.

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Jeszcze nigdy śledzenie najnowszych gazetek sklepu Małpka Express nie było takie proste. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się do newslettera lub pobrać naszą aplikację Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty Małpka Express. Twoje Kimbino.