Logo Go Sport
3/5

Go Sport Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

W związku z trwającą wojną w Ukrainie, od 3 marca do odwołania zostaje zawieszona działalność wszystkich 25 sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego.

Go Sport Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Kto by nie wiedział o sklepie Go Sport! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Szeroki asortyment produktów w sklepie Go Sport i jego znakomite ceny, pozwalają uzyskać wszystko, czego potrzebujesz.

W Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Jelenia Góra, Katowice też znajdziesz sklep Go Sport. Nie możesz znaleźć konkretnego produktu? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.go-sport.pl już teraz.

Masz już dość skrzynek pełnych ulotek papierowych? Zacznij korzystać z portalu Kimbino, gdzie znajdziesz aktualne gazetki sklepu Go Sport, które dodawane są na bieżąco. Ochrona środowiska to nie tylko frazes. Dlatego cieszymy się, że sprawdzasz najnowszą ofertę sklepu Go Sport online, a nie jej wersję drukowaną. Wiele drzew zostanie uratowanych w ten sposób. Dziękujemy!

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Bardzo łatwo przegapić ofertę specjalną ze sklepu Go Sport. Musisz iść do pracy albo zaopiekować się dzieckiem. Mamy na to rozwiązanie: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Dzięki temu będziesz dobrze śledzić oferty specjalne Go Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Go Sport w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Go Sport
Logo Go Sport