Wkrótce dostępne będą gazetki Piotr i Paweł. Zaloguj się i bądź na bieżąco

Być może wszyscy polscy klienci znają sklep Piotr i Paweł. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów ma jedną z najmocniejszych pozycji na rynku w Polsce. W sklepie Piotr i Paweł możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Kupuj produkty w atrakcyjnych cenach.

W wielu polskich miastach możesz robić zakupy w sklepie Piotr i Paweł. Gdzie dokładnie? Na przykład Poznań, Warszawa, Aleksandrów Kujawski, Wrocław, Bydgoszcz. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.piotripawel.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Drukowane ulotki należą już do przeszłości. Era przyjaznych środowisku i bardziej praktycznych ulotek internetowych prezentujących najnowszą ofertę sklepu Piotr i Paweł pojawiła się na stronie Kimbino. Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu Piotr i Paweł w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Śledzenie najnowszych ofert sklepu Piotr i Paweł może wydawać się czasochłonne. Jednak to nieprawda. Wystarczy zapisać się do naszego newslettera lub pobierać naszą aplikację Kimbino. W ten sposób nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty ze sklepu Piotr i Paweł, a zaoszczędzisz dużo czasu w porównaniu do przeglądania drukowanych gazetek.