Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Quiosque
3/5

Quiosque wyprzedaż, gazetka promocyjna, oferta online

REKLAMA
REKLAMA

Quiosque wyprzedaż

Gazetka Quiosque

3/5
Actual brochure

Przemysł odzieżowy to dzisiaj jeden z bardziej palących problemów środowiskowych. Czy wiesz, że produkcja ubrań odpowiada za aż 10% emisji dwutlenku węgla do atmosfery? Oczywiście nie oznacza to, że musisz zupełnie ograniczyć kolekcję swojej odzieży! Kluczem są rozsądne i odpowiedzialne zakupy. A w tym pomoże Ci z pewnością gazetka Quiosque!

Dzięki niej, już zawsze będziesz na bieżąco z propozycjami swojego ulubionego sklepu. Unikniesz w ten sposób ryzyka kupowania rzeczy pod wpływem emocji. Jak się to kończy, być może miałaś już okazję niejeden raz się przekonać – pieniądze są wydane, ubrania leżą nieużywane w szafie.

Ulotka Quiosque pomoże Ci nie tylko w świadomych zakupach, ale też znajdywaniu najlepszych okazji. Dowiesz się z niej również, co nowego pojawiło się w sklepie. To także świetne źródło modowych inspiracji. Sięgnij po nią już dziś!

Quiosque Gazetka to najnowsza oferta, jaka czeka na Ciebie w sklepach od 12.05.2023. Kliknij tutaj i sprawdź aktualne kolekcje!

Salony Quiosque – jesteśmy różne, jesteśmy piękne!

Shop

Quiosque to marka stworzona z myślą o kobietach. To polska firma odzieżowa, która za cel postawiła sobie podkreślanie różnorodnego piękna pań poprzez skrojone na miarę ich potrzeb ubrania. Takie podejście marki nie przeszło bez echa i zostało szeroko docenione przez klientki oraz ekspertów. Wyrazem tego są liczne nagrody i oczywiście tłumy w sklepach!

Na rynku firma istnieje już od początków lat 90. Obecnie, oferta Quiosque dociera do każdego zakątka Polski! Sieć sklepów obejmuje cały kraj. Łącznie składa się na nią 180 salonów stacjonarnych, w których każda pani, oprócz modnej odzieży, może liczyć na fachowe porady ekspertek w zakresie stylizacji sprzyjających jej urodzie. Zakupy można zrobić przede wszystkim w dużych centrach handlowych, m.in. w takich miastach, jak Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań czy Gdańsk. Sklep prowadzi również sprzedaż w outletową i w sieci. Co ważne, na stronie quiosque.pl dostępne są wszystkie promocje Quiosque ze sklepów stacjonarnych!

Niezależnie od miejsca zakupów, na klientki czeka zawsze mnóstwo atrakcji i udogodnień. Jedną z akcji cieszących się największą popularnością jest oczywiście wyprzedaż Quiosque, podczas której rabaty sięgają do nawet -80%! Sporo korzyści oferuje również klub członkowski – przede wszystkim jeszcze więcej rabatów, dzięki którym można wyposażyć się od stóp do głów w świetne ubrania, a przy tym nie wydać dużej ilości gotówki! Chcesz sprawdzić najnowsze propozycje marki? A może szukasz inspiracji do swoich stylizacji? Najnowsza gazetka Quiosque już na Ciebie czeka! Znajdziesz ją w zakładce Odzież, obuwie i sport, a oprócz niej katalogi z innych sklepów z modną odzieżą - BonPrix, Pepco, Go Sport, Kik, Deichmann, Bata, CCC, Ryłko, Martes sport i Decathlon.

Oferta Quiosque

Assortment

Oferta Quiosque powstała z myślą o podkreślaniu różnorodnego piękna kobiet. W związku z tym, w sklepach sieci zawsze możesz liczyć na naprawdę pokaźny asortyment najróżniejszej odzieży. Dzięki temu, zawsze wiesz, że znajdziesz tutaj ubrania, które podkreślą w Tobie to, co najlepsze – atuty sylwetki, urodę i wyjątkową osobowość!

Kolekcje tworzone są z pasją i zaangażowaniem, z uwzględnieniem potrzeb pań, ale również najciekawszych trendów. Projekty w bardzo ciekawy sposób łączą w sobie dobrze znane rozwiązania i nowinki modowe, dzięki czemu każda pani może poczuć się pewnie i stylowo. Znajdziemy tutaj ubrania na każdą okazję, dopasowane do sezonu. Regularnie w sklepach można oczywiście liczyć na wiele atrakcyjnych obniżek cenowych – o aktualnie obowiązujących poinformuje Cię niezawodna Quiosque gazetka promocyjna!

Aktualna gazetka Quiosque zawsze dla Ciebie na Kimbino!

Kimbino App

W dzisiejszych czasach, troska o środowisko staje się szczególnie ważna. Warto więc wychodzić przed szereg i podejmować się zmian, które nie są trudne do wprowadzenia, a dają fantastyczne efekty. Jedną z nich jest rezygnacja z papierowych ulotek, na które regularnie marnowane jest mnóstwo papieru. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, co skrywa w sobie aktualna gazetka Quiosque, zajrzyj koniecznie na Kimbino.pl!

Nasza strona to baza elektronicznych katalogów i ulotek z różnych sklepów odzieżowych i wielu innych. To nie tylko ekologiczny sposób na sprawdzanie ofert, ale też wygoda – wystarczy, że masz przy sobie telefon i naszą aplikację Kimbino! Nie musisz więc szukać po sklepach gazetek i pamiętać, by zabierać je ze sobą w razie, gdyby naszła Cię ochota na ich przeglądanie.

Nowa gazetka Quiosque jest już dostępna – zajrzyj do niej już dziś i dowiedz się więcej na temat aktualnej kolekcji, rabatów i nowości!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Quiosque
Logo Quiosque

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.