KimbinoKimbino
Kimbino
Aktualne oferty w Aleksandrów Łódzki
Logo Carrefour
3/5

Carrefour Aleksandrów Łódzki - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA

Carrefour Aleksandrów Łódzki gazetka

3/5
Actual brochure

Prawie każdy wie, że Carrefour jest jednym z lepszych polskich marketów. W sklepie Carrefour możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Kupuj produkty w atrakcyjnych cenach. Sklep Carrefour regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 02.08.2022 możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli nie wiesz, który sklep Carrefour jest najbliższy, możesz wypróbować ten Warszawa, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Poznań. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.carrefour.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Drukowane ulotki należą już do przeszłości. Era przyjaznych środowisku i bardziej praktycznych ulotek internetowych prezentujących najnowszą ofertę sklepu Carrefour pojawiła się na stronie Kimbino. Sprawdzanie najnowszej oferty ze sklepu Carrefour w internecie jest o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż popularne gazetki drukowane. Cieszymy się, że wolisz wersję online.

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dzisiaj każdy może zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko dzięki specjalnym ofertom sklepu Carrefour i biuletynu Kimbino. Zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino. Zajmie ci to tylko kilka sekund i sprawdzisz oferty specjalne sklepu Carrefour. Twoje Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
Inni najczęściej szukają
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Carrefour
    Logo Carrefour