Logo E.Leclerc
3/5

E.Leclerc Łomża - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

E.Leclerc Łomża gazetka

3/5
Actual brochure

Chyba nie ma ludzi, którzy nie znają sklepu E.Leclerc. To właściwie jeden z liderów w Polsce. Wśród klientów sklep E.Leclerc jest dobrze znany dzięki szerokiej ofercie produktów i znakomitym cenom. Klienci dostają tam wszystko, czego potrzebują. E.Leclerc regularnie przedstawia nowe, atrakcyjne oferty. Co jest w promocji od 06.12.2022? Możesz sprawdzić tutaj.

W wielu polskich miastach możesz robić zakupy w sklepie E.Leclerc. Gdzie dokładnie? Na przykład Warszawa, Gliwice, Lublin, Nowy Targ, Tarnów. Nie znalazłeś tego, czego szukałeś na naszej stronie internetowej? Sprawdź na oficjalnej stronę sklepu www.e-leclerc.net.pl.

Zapomnij o drukowanych ulotkach i zapchanych skrzynkach pocztowych. Skorzystaj z ulotek internetowych w serwisie Kimbino, gdzie znajdziesz zawsze aktualne oferty ze sklepu E.Leclerc. Ochrona środowiska to nie tylko frazes. Dlatego cieszymy się, że sprawdzasz najnowszą ofertę sklepu E.Leclerc online, a nie jej wersję drukowaną. Wiele drzew zostanie uratowanych w ten sposób. Dziękujemy!

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Oferta specjalna sklepu E.Leclerc jest na tyle korzystna, że pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co powinieneś zrobić, aby nie przegapić żadnej specjalnej oferty marketu E.Leclerc To proste: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo E.Leclerc
Logo E.Leclerc