Logo Intermarche
3/5

Intermarche Łomża - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Intermarche Łomża gazetka

3/5
Actual brochure

Wszyscy już słyszeli o sklepie Intermarche. Jest to jeden z najchętniej wybieranych sklepów w naszym kraju. Asortyment produktów w sklepie Intermarche jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu.

Wiesz o tym, że market Intermarche to wiele sklepów w całej Polsce?. Możesz robić zakupy w różnych miastach, na przykład Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Gryfino, Katowice. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu intermarche.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Zapomnij o drukowanych ulotkach i zapchanych skrzynkach pocztowych. Skorzystaj z ulotek internetowych w serwisie Kimbino, gdzie znajdziesz zawsze aktualne oferty ze sklepu Intermarche. Czy wiesz, że chronisz środowisko, gdy nie przeglądasz wydrukowanej gazetki sklepu Intermarche, ale korzystasz z wersji internetowej!

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Bardzo łatwo przegapić ofertę specjalną ze sklepu Intermarche. Musisz iść do pracy albo zaopiekować się dzieckiem. Mamy na to rozwiązanie: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Dzięki temu będziesz dobrze śledzić oferty specjalne Intermarche.

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Intermarche
Logo Intermarche