Gazetka Aktualna gazetka ze sklepu Dino ważnej od 12.06.2019
Gazetka Aktualna gazetka ze sklepu Dino ważnej od 05.06.2019
Gazetka Aktualna gazetka ze sklepu Dino ważnej od 29.05.2019

Sklep Dino zaliczany jest do najbardziej znanych sklepów wśród polskich klientów. Śmiało można powiedzieć, że stał się jednym z liderów rynku w naszym kraju. W sklepie Dino to mało prawdopodobne, że nie dostaniesz produktu, którego potrzebujesz. A nawet zaoszczędzisz pieniądze. Sklep Dino regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 19.06.2019 możesz sprawdzić tutaj.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie iść na zakupy? Sklepy Dino można znaleźć w wielu miastach Polski, na przykład Wrocław, Leszno (Wielkopolskie), Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Łódź, Trzebnica. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów, wejdź na oficjalną stronę sklepu marketdino.pl, gdzie również prezentowane są aktualne oferty.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Dino trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Cudownie, że szukasz najnowszych ofert firmy Dino online! Dzięki temu przyczynisz się do poprawy jakości środowiska.

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Czy chcesz śledzić gazetki sklepu Dino? Zrób to mądrze: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty Dino.