Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Castorama
4/5

Castorama gazetka promocyjna od 24.05.2023 - ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Castorama gazetka

Castorama gazetka – miej ją na wyciągnięcie ręki z Kimbino

4/5
Actual brochure

Prawdopodobnie wszyscy polscy klienci znają sklep Castorama. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów, ma on jedną z najmocniejszych pozycji na rynku w Polsce w kategorii Dom, ogród. W sklepie Castorama dostaniesz wszystko czego potrzebujesz, aby urządzić swój dom, ogród, biuro, warsztat czy każdą inną przestrzeń. A przy tym oczywiście zaoszczędzisz pieniądze. Castorama gazetka to mnóstwo aktualnych propozycji z oferty w świetnych cenach. Musisz bowiem wiedzieć, że Castorama regularnie przedstawia nowe, atrakcyjne produkty, dostosowane do sezonu. Co jest w promocji od 24.05.2023? Możesz sprawdzić tutaj.

Zapomnij o drukowanych ulotkach i zapchanych skrzynkach pocztowych. Nie czekaj aż pracownik kolportażu dostarczy Ci papierową gazetkę Castoramy! Już teraz skorzystaj z ulotek internetowych w serwisie Kimbino, gdzie znajdziesz zawsze aktualne ulotki ze sklepu Castorama i wielu innych sklepów z kategorii dom i ogród – m.in. Castorama.

Cudownie, że szukasz najnowszych ofert Castoramy online – dzięki temu chronisz środowisko! Pamiętaj, że planując zakupy możesz sporo zaoszczędzić! Warto więc korzystać z intuicyjnego narzędzia, jakim jest Kimbino i działać na rzecz swojego domowego budżetu, ale też ekologii! Nie wierzysz, że oszczędzanie pieniędzy przez robienie zakupów jest łatwe? Przekonaj się o tym u nas.

Sklep Castorama – urządź dom i ogród w świetnej cenie

Shop

Castorama to francuska sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych. Wśród produktów znajdziesz wszystko, co potrzebne do budowy, ale też urządzenia wnętrz czy ogrodu. To zarówno farby, kafelki, zaprawy, panele, jak i lampy, umywalki, dywany i obrazy. W sklepach znajdują się również strefy z narzędziami czy produktami do ogrodu. Warto więc mieć dostęp do bieżącej oferty dzięki gazetce Castorama.

W wielu polskich lokalizacjach możesz robić zakupy w Castoramie. Gdzie dokładnie? Na przykład w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Szczecin i Poznań. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów w gazetce Castorama dostępnej w Kimbino, możesz odwiedzić oficjalną stronę sklepu castorama.pl, gdzie również prezentowany jest asortyment! Tam też sprawdzisz godziny otwarcia sklepu czy wszystkie lokalizacje marketów budowlanych Castorama.

Oszczędzaj dzięki gazetce promocyjnej Castorama

Kimbino App

Gazetka Castoramy w Kimbino to doskonały sposób, aby poznać ofertę kiedy i gdzie zechcesz. Wystarczy wejść na stronę Kimbino.pl bądź zainstalować aplikacja Kimbino, by mieć dostęp do najnowszych ulotek Castoramy i innych sklepów!

W Kimbino stawiamy na ekologię i odpowiedzialne zakupy. Dla nas niezwykle ważne jest, aby zachęcić również Ciebie do działań na rzecz środowiska, ale i domowego budżetu! Wybierając ofertę Castoramy, zyskujesz gwarancję, że nadwyżki zakupionych materiałów możesz oddać do sklepu (np. nadmiar worków z zaprawą, pudło farby, kafelki albo panele). To korzystnie wpłynie na zasób Twojego portfela. Sprawdzając, co zawiera Kimbino Castorama gazetka promocyjna, będziesz na bieżąco z ofertą, a jeśli nie chcesz przegapić żadnej okazji – zapisz się do naszego newslettera lub zainstaluj aplikację Kimbino!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Piekarnik
Grill
Odkurzacz
Kosiarka
Płyta kuchenna
Umywalka
Bateria
Fronty kuchenne
Zasłony

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Castorama
Logo Castorama

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.