Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Delikatesy Centrum
3/5

Delikatesy Centrum gazetka promocyjna - ulotka i oferta od 01.06.2023

REKLAMA
REKLAMA

Gazetka Delikatesy Centrum

Nowa gazetka Delikatesy Centrum od 25.05.2023

3/5
Actual brochure

Gazetka Delikatesy Centrum to przejrzyście zaprojektowana broszura, która zawiera wszystko, co niezbędne. Dzięki niej zapoznasz się z dostępnym asortymentem, przekonasz się, co w danym tygodniu znajduje się w obniżonej cenie oraz sprawdzisz, jakie nowości pojawiły się na sklepowych półkach. Ponadto, atrakcyjne ulotki zawierają w sobie również informacje o nadchodzących akcjach konsumenckich, konkursach oraz sprawdzone przepisy z serii „Smaki Tygodnia”. Jeśli zatem nie chcesz, by umknęła Ci jakakolwiek promocja czy wyprzedaż Delikatesy Centrum - bądź na bieżąco z ulotkami. Gazetka Delikatesy Centrum czeka na Ciebie np. na Kimbino.pl.

Co ważne, gazetka promocyjna to systematycznie wydawana przez sieć sklepów broszura. Każda nowa gazetka Delikatesy Centrum pojawia się co tydzień, a jej oferta i promocje obowiązują przez 7 dni. Przykładowo, najnowsza gazetka Delikatesy Centrum to bieżące propozycje sklepu na tydzień od 25.05.2023. Już teraz zapoznaj się z jej ofertą - Delikatesy Centrum Gazetka możesz sprawdzić tutaj.

Delikatesy Centrum

Shop

Delikatesy Centrum to spora sieć franczyzowa, z kategorii Supermarkety, która na chwilę obecną obejmuje ponad 1000 sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju – między innymi w takich miastach, jak Warszawa, Rzeszów, Krosno, Jaworzno, Biała Podlaska i Dębica.

Propozycje marki skupiają się przede wszystkim na produktach żywnościowych, które gazetka promocyjna Delikatesy Centrum regularnie obejmuje atrakcyjnymi rabatami. Asortyment składa się z produktów znanych i renomowanych marek, towarów sprowadzanych od sprawdzonych lokalnych dostawców oraz z artykułów marek własnych – Twoja Delicja oraz Dobry Wybór - które są szczególnie cenione przez klientów marki. Czym Delikatesy Centrum wyróżniają się na tle konkurencji, wśród której znajdują się m.in. takie sklepy, jak Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC?

Znakiem rozpoznawczym marki jest przyjazna atmosfera oraz wysoka jakość – zarówno dostępnych produktów, jak i dodatkowych usług. Delikatesy Centrum to bowiem nie tylko możliwość kompleksowego zaopatrzenia domowej spiżarni czy nabycia niezbędnych artykułów do gospodarstwa domowego. W placówkach marki możesz skorzystać z bogatego pakietu usług dodatkowych – w wygodny i bezpieczny sposób uregulować rachunki, doładować swój telefon czy wypłacić gotówkę przy pomocy usługi Cashback.  Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach lub sklepie? Odwiedź zatem stronę delikatesy.pl, na której znajdują się również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Oferta Delikatesy Centrum

Assortment

Oferta Delikatesy Centrum to bogaty i różnorodny asortyment produktów spożywczych w zawsze atrakcyjnych cenach. Ponadto, w sklepach marki czekają również na Ciebie rozmaite artykuły przemysłowe, kosmetyki czy niezbędna chemia gospodarcza, na którą niejednokrotnie gazetka promocyjna Delikatesy Centrum przewiduje korzystne promocje! Oprócz cotygodniowych nowych rabatów na wybrane produkty, każdego tygodnia możesz skorzystać z innej wyjątkowej okazji cenowej – „Oferty Dnia” to akcje konsumenckie, dzięki którym za niektóre artykuły możesz zapłacić dosłownie grosze!

Odwiedzając placówki marki, możesz codziennie liczyć na zawsze świeżą żywność dostarczaną przez sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców. Wśród asortymentu marki swoje szczególne miejsce mają również marki własne sieci – produkty marki „Dobry Wybór” odznaczające się świetna jakościa i niską ceną oraz marka „Szlachecka Wędzarnia” z przepysznymi mięsnymi smakołykami.

Każda gazetka promocyjna Delikatesy Centrum oraz sklepowe półki obfitują w wysokogatunkowe produkty – pyszne, chrupiące pieczywo wypiekane na miejscu tradycyjną metodą, wyborne mięsa i wędliny krojone na miejscu, doskonałe ryby, smakowite sery czy zawsze jędrne i soczyste owoce i warzywa! To oczywiście nie wszystko – oferta jest znacznie szersza, a w zapoznaniu się z nią pomoże Ci najnowsza gazetka Delikatesy Centrum.

Jeśli zatem chcesz przekonać się, co znajduje się w ofercie obowiązującej od 25.05.2023, czym prędzej sięgnij po Delikatesy Centrum Gazetka, którą znajdziesz tutaj. Najnowsza gazetka Delikatesy Centrum to jak zawsze wiele atrakcyjnych rabatów i okazji, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić!

Aktualna gazetka Delikatesy Centrum – miej ją zawsze przy sobie z Kimbino.pl!

Kimbino App

Kimbino.pl to strona, na której znajdziesz wiele ulotek z różnych sklepów – wśród nich obecna jest również aktualna gazetka Delikatesy Centrum i jej najlepsze promocje! Odwiedzając stronę Kimbino.pl lub pobierając aplikację Kimbino zyskujesz szereg korzyści. Przede wszystkim możesz na bieżąco śledzić oferty swoich ulubionych sklepów i mieć pewność, że żadna okazja Ci nie przepadnie. Po drugie, gazetka promocyjna Delikatesy Centrum oraz ulotka z każdego innego sklepu jest zawsze przy Tobie. Możesz ją zatem przeglądać w dowolnym miejscu i czasie, wygodnie planując swoje zakupy w oparciu o promocje. Po trzecie, dzięki elektronicznym ulotkom przyczyniasz się do ochrony środowiska!

Już dziś postaw na ekologiczne rozwiązanie Kimbino i oszczędzaj kupując! Udanych zakupów!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Delikatesy Centrum
Logo Delikatesy Centrum

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.