Kimbino
Kimbino

Makro gazetka promocyjna od 28.05.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Makro
REKLAMA

Makro gazetka

Gazetka MAKRO - promocje od 28.05.2024

3/5
Actual brochure

Prowadzisz restaurację, hotel, kawiarnię? A może jesteś właścicielem innego biznesu, który musisz zaopatrywać w produkty spożywcze i przemysłowe? W takim razie gazetka MAKRO jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba! Znajdziesz w niej wysokojakościowe artykuły w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych rabatach. Na zawartość każdej nowej gazetki Makro z promocjami składają się rozmaite kategorie towaru: produkty spożywcze, biurowe czy kosmetyczne. Gazetka Makro to również asortyment profesjonalny dedykowany biurom oraz biznesom gastronomicznym i handlowym, który niejednokrotnie znajdziesz na wyprzedaży w wyjątkowo korzystnej cenie. 

Oprócz uniwersalnych gazetek promocyjnych, Makro przygotowuje również spersonalizowaną, obszerną ofertę dla każdej z branż usługowych. W kategorii specjalnych katalogów znajdziesz m.in. ofertę dla gastronomii z artykułami sezonowymi i promocyjnymi oraz ofertę handlową z produktami przemysłowymi. Osobną kategorią gazetek są katalog produktów z markami dostępnymi wyłącznie w sklepach Makro, a także katalogi z ofertami dostaw do gastronomii czy dystrybucji do sklepów, które obowiązują przez min. 2 tygodnie. 

Nowa gazetka Makro z aktualnymi promocjami oraz spersonalizowana oferta branżowa pojawiają się systematycznie co 2 tygodnie. Obydwie ulotki skrywają szereg atrakcyjnych pakietów i rabatów, a ich oferta obowiązuje przez 14 dni. Na przykład Makro Gazetka to bieżące propozycje dostępne od 28.05.2024, które znajdziesz tutaj.

Sklep MAKRO

Shop

Makro to jedna z najbardziej nowoczesnych samoobsługowych hurtowni gastronomicznych oraz hurtowni artykułów biurowych. Sklep należy do kategorii Supermarkety, w której konkuruje np. z takimi firmami, jak: Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka.

Bogata oferta marki dedykowana jest do wszystkich przedsiębiorców i ludzi działających w biznesie, który pragną znaleźć hurtownię z szeroką gamą produktów w najlepszych możliwych cenach. Wyjątkowym atutem marki jest możliwość robienia zakupów online. Sklep internetowy Makro otwarty jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Znajdziesz tam oczywiście pełen asortyment, jaki oferuje gazetka promocyjna oraz aktualna gazetka branżowa.

Na polskim rynku niemiecka firma Makro działa od roku 1994. Obecnie Makro może się poszczycić statusem dużego przedsiębiorcy z ponad 40 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych oraz z zapleczem 29 hal. Oddziały Makro znajdziesz m.in. w takich miastach, jak: Kraków, Warszawa, Rzeszów, Kielce, Białystok i Olsztyn. Dni i godziny otwarcia hal sklepu możesz sprawdzić na www.makro.pl.

W przypadku tej hurtowni, dbałość o klienta przejawia się w każdym możliwym aspekcie – od szerokiego asortymentu w niskich cenach, przez komfortową halę zakupową, dogodne metody płatności i dostawy, po regularnie wypuszczane gazetki promocyjne z bieżącymi ofertami. Prowadzisz własny biznes, chciałbyś skorzystać z oferty MAKRO, lecz nie wiesz, gdzie znajduje się sklep w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania? Odwiedź stronę makro.pl i sprawdź interesującą Cię lokalizację.

Oferta hurtowni – co skrywa gazetka MAKRO?

Assortment

Makro to jedna z najchętniej odwiedzanych hurtowni na terenie naszego kraju, co nie jest niczym zaskakującym. Oferta Makro jest bowiem bardzo zróżnicowana, natomiast produkty odznaczają się wysoką jakością. To sprawia, że propozycje marki są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Na asortyment dostępny w sklepie składają się spełniająca najwyższe standardy żywność – między innymi warzywa i owoce, mięso, ryby, owoce morza, słone przekąski czy słodycze, artykuły biurowe – niezbędne podczas codziennej pracy czy kosmetyki łazienkowe. Na wiele z nich sklep regularnie przewiduje atrakcyjne promocje, które sprawdzisz w najnowszej gazetce z rabatami. Warto dodać, że dostępny towar pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, co daje Ci gwarancję produktów najwyższej jakości! Co więcej, oferta hurtowni obejmuje swoim zakresem szereg produktów profesjonalnych. Na stronach gazetki MAKRO możesz zatem zapoznać się również z ofertą sprzętu gastronomicznego, wyposażenia dla hoteli czy biur. Kolejnym wyróżnikiem jest asortyment marek dostępnych na wyłączność tejże hurtowni, z którymi zapozna Cię gazetka Makro “Katalog produktów. Marki dostępne tylko w MAKRO”. 

Sprawdzaj regularnie nowe gazetki Makro - ulotki z promocjami oraz specjalistyczne katalogi branżowe. Nie pozwól, by ominęła Cię jakakolwiek okazja! Po najnowszą gazetkę promocyjną Makro “Makro Gazetka” sięgnij tutaj.

Aktualna gazetka MAKRO – miej ją pod ręką z Kimbino.pl!

Kimbino App

Aktualna gazetka MAKRO jest niekiedy w sklepach towarem deficytowym? Jeśli od dłuższego czasu głowisz się, w jaki sposób zagwarantować sobie stały dostęp do ulotki tego sklepu, już spieszymy z odpowiedzią! To niezwykle proste – wystarczy, że posłużysz się rozwiązaniem oferowanym przez portal Kimbino.pl! Co proponujemy i przede wszystkim – co Ty możesz zyskać?

Kimbino.pl to strona skupiająca w sobie papierowe gazetki wielu rozmaitych sklepów. Gazetki promocyjne oraz inne ulotki sklepów mają jednak formę elektroniczną. Aby zatem móc skorzystać z naszego narzędzia musisz posiadać urządzenie mobilne z internetem. Dostęp jest nieograniczony i zupełnie darmowy! Wystarczy, że pobierzesz naszą aplikację Kimbino. To wszystko! Od tego momentu, kiedy tylko chcesz, możesz przeglądać najnowsze gazetki swoich ulubionych sklepów (w tym gazetkę MAKRO) planować zakupy, porównywać ceny tych samych produktów z różnych marketów i oszczędzać pieniądze! 

Oprócz tego warto dodać, że decydując się na gazetki promocyjne online czynisz wiele dobrego dla środowiska naturalnego! Nie zużywasz bowiem ani grama papieru, który wykorzystywany jest do produkcji tradycyjnych ulotek. Skorzystaj zatem z możliwości niesionych przez portal Gazetkonosz.pl, dzięki któremu nie ominie Cię już żadna okazja – ani z gazetki MAKRO, ani z żadnej innej ulotki! Udanych zakupów!

 

REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA