Sklep Makro. W Polsce jest ma ludzi, którzy nie znają tego sklepu. Wszakże dzięki swojej popularności wśród klientów jest jednym z liderów na polskim rynku. W sklepie Makro możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Kupuj produkty w atrakcyjnych cenach. Sklep Makro regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 19.11.2019 możesz sprawdzić tutaj.

Sklepy Makro dostępne są w wielu miastach na terenie całej Polski, takich jak Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia. Nie możesz znaleźć konkretnego produktu? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.makro.pl już teraz.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Makro trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Czy wiesz, że chronisz środowisko, gdy nie przeglądasz wydrukowanej gazetki sklepu Makro, ale korzystasz z wersji internetowej!

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bardzo łatwo przegapić ofertę specjalną ze sklepu Makro. Musisz iść do pracy albo zaopiekować się dzieckiem. Mamy na to rozwiązanie: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Dzięki temu będziesz dobrze śledzić oferty specjalne Makro.

Święto zakupów w Black Friday dotarło również do Makro. Sprawdź naszą specjalną ofertę na Czarny Piątek 2019 w nowej ulotce Makro! Najnowsza ulotka o nazwie Makro - Black Friday jest ważna od 19.11.2019 - 02.12.2019. Nie przegap wspaniałych rabatów w Czarny piątek w Makro. W kategorii Supermarkety znajdziesz także wiele innych ulotek na Black Friday. Jeśli zamierzasz kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem i szukasz inspiracji, sprawdź wszystkie ulotki promocyjne w Black Friday i oszczędzaj. Kimbino prezentuje najlepsze rabaty w Black Friday.