Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Selgros cash&carry gazetka promocyjna od 25.07.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Selgros cash&carry

Gazetka Selgros cash&carry

Gazetka promocyjna Selgros

3/5
Actual brochure

Szukasz miejsca, w którym kompleksowo zaopatrzysz swoją działalność w produkty spożywczo-przemysłowe? Cenisz sobie wysoką jakość, ale nie chcesz przepłacać za artykuły? W takim razie gazetka Selgros to ulotka, po którą musisz sięgnąć! Zdecydowało się na nią już wielu przedsiębiorców. Co sprawia, że jest ona aż tak atrakcyjna?

Gazetka Selgros to regularnie wydawana broszura informacyjna dostępna w pięciu formatach – zarówno branżowych, jak i tematycznych czy ogólnych.

Ulotką z najbardziej wszechstronną ofertą jest gazetka Selgros Extra Oferta. Broszura składa się z artykułów z różnych kategorii produktowych, na które na dany okres przewidziane są korzystne promocje i oferty specjalne. Ulotki cieszą się olbrzymią popularnością – dzięki nim możesz zaoszczędzić naprawdę wiele podczas zakupów. Pamiętaj jednak, że obowiązują one przez wyznaczony czas. Przykładowo, najnowsza gazetka Selgros to bieżące propozycje sklepu dostępne od 18.07.2024. Już teraz zapoznaj się z jej ofertą - Selgros cash&carry - Oferta spożywcza możesz sprawdzić np. tutaj.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również gazetka Selgros Debiuty – jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy w niej wyłącznie nowości debiutujące w halach marki. Oprócz wyżej wymienionych, regularnie wydawane są również branżowe katalogi z artykułami gastronomicznymi, przemysłowymi i spożywczymi.

Na szczególną uwagę zasługuje także gazetka Selgros Horeca. To ulotka Selgros dedykowana przedsiębiorcom i innym osobom z branży gastronomicznej, która pozwala nie tylko na zapoznanie się z propozycjami i atrakcyjnymi okazjami, ale daje również możliwość na pogłębienie wiedzy z tej dziedziny.

 

 

 

 

Selgros

Shop

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego o silnej pozycji w branży. Firma funkcjonuje na polskim rynku już od 1997 roku i na chwilę może pochwalić się nowoczesną siecią 18 oddziałów, w których łącznie zatrudnia ponad 4000 osób. Hurtownie Selgros zlokalizowane są na terenie całego kraju, m.in. w takich miastach, jak Warszawa, Łódź, Radom, Białystok, Kraków i Szczecin. Najbliższy Selgros sklep i godziny otwarcia poszczególnych hal sprawdzisz na stronie internetowej.

Gazetki promocyjne Selgros i asortyment w halach to obszerny wachlarz propozycji spożywczo-handlowych skierowany do wszystkich przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą  (ze szczególnym uwzględnieniem biznesów gastronomicznych, hotelarskich, cateringów, handlu detalicznego, kiosków, stołówek, sklepów) oraz instytucji opieki społecznej czy placówek oświatowo-wychowawczych. Z ofertą Selgros możesz się zapoznać przechodząc do kategorii Supermarkety. Znajdziesz tam również propozycje innych marketów, takich jak np. Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC.

Kluczowymi atutami Selgros są dogodne lokalizacje hal i ich przestronność, bogata oferta produktowa, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny – czego najlepszym dowodem jest każda gazetka promocyjna Selgros. Oprócz tego, na szczególne uznanie zasługują nowoczesny ciąg kasowy oraz profesjonalna, wykwalifikowana kadra pracownicza, która każdego dnia dba o wysoką jakość i sprawność zakupów.

Sieć hurtowni dokłada wszelkich starań, by jej oferta oraz usługi w jak najwyższym stopniu odpowiadały na bieżące zapotrzebowanie i oczekiwania klientów. Jednym z przejawów troski o wysoki poziom satysfakcji konsumenckiej jest uruchomienie sklepu internetowego, który znajdziesz na stronie selgros.pl. Selgros24 to całodobowa platforma z szerokim asortymentem, jaki oferuje gazetka promocyjna Selgros czy branżowa aktualna gazetka Selgrosa.  E-sklep pozwala na szybkie i bezpieczne zakupy do domu i biura z tanią dostawą.

Oferta Selgros

Assortment

Oferta Selgros to bogaty i zróżnicowany asortyment składający się z ponad 40 000 artykułów spożywczych i przemysłowych, które zapewniają pełne zaopatrzenie dla prowadzonych działalności różnych branż. Propozycje dostosowane są do wymagań klientów, a marka błyskawicznie reaguje na nowe zapotrzebowania. Produkty pogrupowane są tematycznie, co ułatwia i usprawnia zakupy w hurtowni.  

Na szczególną uwagę zasługuje oferta Horeca – to specjalny dział asortymentu dedykowany branży gastronomicznej, dzięki któremu klienci mogą przy pomocy profesjonalnych artykułów wszechstronnie zaopatrzyć swój biznes. W ramach oferty wydawana jest również specjalna gazetka Selgros Horeca.

Każda aktualna gazetka Selgros i półki sieci hurtowni obfitują w żywność spełniającą najwyższe standardy – znajdują się tutaj m.in. owoce i warzywa pochodzące od sprawdzonych lokalnych dostawców i światowych producentów, ryby i owoce może najwyższej klasy, wina, mięso z własnego rozbioru porcjowane przez rzeźników na miejscu, słone przekąski, słodycze, produkty sypkie, artykuły biurowe czy kosmetyki łazienkowe. To oczywiście tylko niektóre z dostępnych propozycji – oferta jest ogromna, dlatego z pewnością  przyda Ci się nowa gazetka Selgros, która zapozna Cię z bieżącymi rozwiązaniami i najlepszymi okazjami!

Jeśli zatem chcesz przekonać się, co znajduje się w aktualnej ofercie marki – sięgnij po Selgros cash&carry - Oferta spożywcza. To najnowsza gazetka Selgrosa obowiązująca od 18.07.2024, którą możesz przejrzeć np. tutaj.

Aktualna gazetka Selgros – miej ją zawsze przy sobie z Kimbino.pl!

Kimbino App

Aktualna gazetka Selgros to towar deficytowy w halach sieci? Od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak zagwarantować sobie stały dostęp do najnowszych propozycji marki? Kimbino.pl to rozwiązanie Twoich problemów!

Nasza strona to baza elektronicznych ulotek, które są przejrzyście ułożone i na bieżące aktualizowane. Wśród nich znajduje się oczywiście aktualna gazetka Selgros i jej propozycje!  Już dziś wejdź na Kimbino.pl lub pobierz aplikację Kimbino - to pozwoli Ci na przeglądanie broszur ofertowych z Twojej ulubionej hurtowni w dowolnym miejscu! Postaw na rozwiązanie Kimbino.pl - oszczędzaj swój czas i pieniądze! Udanych zakupów! 

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Masło
Ser
Jogurt
Olej
Kawa
Czekolada
Sok
Pomidory
Ryż
Ryby
Herbata
Śmietana
Cukierki
Makaron
Orzechy
Ryba
Krem
Twarożek
Lody

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA