Ocena 2/5

Kto by nie wiedział o sklepie Selgros cash&carry! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Asortyment produktów w sklepie Selgros cash&carry jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu. Sklep Selgros cash&carry regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 08.11.2018 możesz sprawdzić tutaj.

Na stronie nie ma tego, czego potrzebujesz? Przykro nam z tego powodu. Ale nic nie jest stracone. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony sklepu www.selgros.pl.

Dlaczego warto korzystać z kimbino.pl? Przede wszystkim - nie ma odpadów. Ponadto ulotki są wyraźnie ułożone. W końcu ulotka internetowa dostępna wszędzie tam, gdzie bierzesz swój telefon. Sprawdzaj nowości w dowolnym momencie.To największa zaleta ulotek internetowych z najnowszą ofertą sklepu Selgros cash&carry. Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu Selgros cash&carry w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Oszczędzanie przez kupowanie nigdy nie było łatwiejsze.