Logo Selgros cash&carry
3/5

Selgros cash&carry Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Selgros cash&carry Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Kto by nie wiedział o sklepie Selgros cash&carry! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Asortyment produktów w sklepie Selgros cash&carry jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu. Sklep Selgros cash&carry regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 22.09.2022 możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli nie wiesz, który sklep Selgros cash&carry jest najbliższy, możesz wypróbować ten Warszawa, Łódź, Białystok, Bytom, Gliwice. Na stronie nie ma tego, czego potrzebujesz? Przykro nam z tego powodu. Ale nic nie jest stracone. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony sklepu www.selgros.pl.

Dlaczego warto korzystać z kimbino.pl? Przede wszystkim - nie ma odpadów. Ponadto ulotki są wyraźnie ułożone. W końcu ulotka internetowa dostępna wszędzie tam, gdzie bierzesz swój telefon. Sprawdzaj nowości w dowolnym momencie.To największa zaleta ulotek internetowych z najnowszą ofertą sklepu Selgros cash&carry. Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu Selgros cash&carry w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Oszczędzanie przez kupowanie nigdy nie było łatwiejsze.

Oferta specjalna sklepu Selgros cash&carry jest na tyle korzystna, że pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co powinieneś zrobić, aby nie przegapić żadnej specjalnej oferty marketu Selgros cash&carry To proste: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Selgros cash&carry w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Selgros cash&carry
Logo Selgros cash&carry