Kimbino
Łódź
Kimbino
Łódź
REKLAMA
Logo Kaufland
3.5/5

Gazetka Kaufland Łódź (30.05.2024) - Promocje, Oferta

Lokalizacje sklepów Kaufland w mieście Łódź i okolicach

Oddziały z kategorii w mieście Łódź i okolicach

Źródło: here.com

Pozostałe gazetki z kategorii

Kaufland Łódź - Gazetka z Najnowszymi Ofertami

Kaufland Łódź to popularna sieć supermarketów, która oferuje wysokiej jakości produkty i usługi dla mieszkańców Łodzi. Kaufland jest znanym liderem na rynku spożywczym i regularnie dostarcza szeroki wybór artykułów spożywczych, napojów, środków czystości domowej i wiele więcej. Dzięki swojemu zobowiązaniu do utrzymywania wysokiej jakości, Kaufland Łódź zdobył zaufanie klientów i stał się ulubionym miejscem zakupów w mieście. 

Historia Łodzi i Pierwszy Oddział Kaufland w Mieście

Łódź to miasto o bogatej historii przemysłowej i kulturalnej. Od momentu powstania pierwszego oddziału Kaufland w Łodzi, sieć ta stała się integralną częścią życia mieszkańców. W Łodzi znajdują się różne oddziały Kaufland, w tym dwa z nich: ulica Kilińskiego 296 i ulica Zgierska 104A. To tylko przykładowe lokalizacje, gdzie możesz odwiedzić Kaufland Łódź i skorzystać z ich ofert. 

Gazetka Kaufland Łódź

W najnowszej gazetce Kaufland Łódź, zatytułowanej Kaufland gazetka, znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert i promocji. Gazetka ta zawiera wiele zniżek na produkty spożywcze, warzywa, owoce, mięso, słodycze, napoje i wiele innych artykułów. 29.05.2024 to data rozpoczęcia obowiązywania najnowszej gazetki, dlatego nie przegap okazji i sprawdź, jakie korzystne oferty przygotował Kaufland Łódź dla mieszkańców miasta. 

Godziny Otwarcia Kaufland Łódź

W Łodzi znajduje się kilka sklepów Kaufland, które oferują dogodne godziny otwarcia. Przeważnie Kaufland jest otwarty od godziny 6:00 do 22:00. Warto jednak pamiętać, że godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia i lokalizacji sklepu. Dlatego zawsze warto sprawdzić godziny otwarcia konkretnego sklepu Kaufland w Łodzi, aby dobrze zaplanować swoje zakupy. 

Kimbino - Aplikacja i Gazetki Online 

Jeśli chcesz zobaczyć najnowszą gazetkę Kaufland Łódź w wygodny sposób, odwiedź Kimbino. Na Kimbino.pl znajdziesz najświeższe gazetki, w tym również te z Kaufland. Kimbino oferuje przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które pozwala uniknąć zużycia papieru poprzez korzystanie z cyfrowych wersji gazetek. Dodatkowo, możesz także pobrać aplikację Kimbino, która umożliwi Ci przeglądanie gazetek na swoim smartfonie. Pobierz aplikację Kimbino i korzystaj z najnowszych ofert zawsze i wszędzie.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi sklepami w kategorii Supermarkety, takimi jak Lidl, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka w innych miastach, na przykład Lublin, Kraków i Kielce.

 

REKLAMA
REKLAMA