Prawie każdy wie, że Mrówka jest jednym z lepszych polskich marketów. W sklepie Mrówka to mało prawdopodobne, że nie dostaniesz produktu, którego potrzebujesz. A nawet zaoszczędzisz pieniądze. Sklep Mrówka regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 03.04.2020 możesz sprawdzić tutaj.

Mrówka ma swoje sklepy w wielu miastach w całej Polsce. Gdzie są dokładnie? Na przykład Aleksandrów Łódzki, Augustów, Biała Podlaska, Białogard, Białystok, Biłgoraj. Nie możesz znaleźć konkretnego produktu? Odwiedź oficjalną stronę sklepu mrowka.com.pl już teraz.

Masz już dość skrzynek pełnych ulotek papierowych? Zacznij korzystać z portalu Kimbino, gdzie znajdziesz aktualne gazetki sklepu Mrówka, które dodawane są na bieżąco. Ochrona środowiska to nie tylko frazes. Dlatego cieszymy się, że sprawdzasz najnowszą ofertę sklepu Mrówka online, a nie jej wersję drukowaną. Wiele drzew zostanie uratowanych w ten sposób. Dziękujemy!

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jeszcze nigdy śledzenie najnowszych gazetek sklepu Mrówka nie było takie proste. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się do newslettera lub pobrać naszą aplikację Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty Mrówka. Twoje Kimbino.