Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Eurocash gazetka promocyjna od 15.07.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Eurocash

Eurocash gazetka

Gazetka Eurocash - promocje i oferty od 15.07.2024

3/5
Actual brochure

Prowadzisz działalność gospodarczą, którą musisz zaopatrywać w asortyment spożywczy lub chemiczny? Czas jest dla Ciebie towarem deficytowym? W takim razie Kimbino.pl to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie. Na naszym portalu możesz w dowolnej chwili i każdym miejscu śledzić najnowsze gazetki wielu sklepów, planować swoje zakupy, zestawiać ceny tych samych artykułów z różnych hurtowni i wybierać najlepsze oferty.

Gazetka Eurocash to jedna z najczęściej poszukiwanych przez przedsiębiorców ulotek. Nie jest to niczym zaskakującym – zawartość gazetki promocyjnej Eurocash to przede wszystkim szeroki asortyment wysokiej jakości artykułów z branży spożywczo-chemicznej, która objęta jest korzystnymi promocjami. Ulotka marki wypuszczana jest w kilku formatach i skupia się na różnym asortymencie.

Z bieżącą ofertą zapozna Cię aktualna gazetka Eurocash. Produkty regionalne znajdziesz z kolei w ulotce „Oferta Makroregionu Południe”. Propozycje wyłącznie spożywcze przedstawi Ci gazetka „Ofensywa spożywcza”, natomiast ofertę alkoholi – „Ofensywa Alkoholowa”.

Z reguły każda nowa gazetka Eurocash pojawia się regularnie co 2 tygodnie, a oferta obowiązuje przez 14 dni. Każda gazetka promocyjna Eurocash to również masa promocji, zestawów produktów w obniżonej cenie lub specjalnych okazji, dzięki którym zaoszczędzisz sporo gotówki. Jesteś zainteresowany szczegółami bieżącej oferty? Sięgnij zatem do Eurocash Gazetka, której propozycje obowiązują od 15.07.2024 - 04.08.2024. Znajdziesz ją tutaj.

Sklep Eurocash

Shop

Sklep Eurocash to ogólnopolska sieć hurtowni detalicznych działająca w branży spożywczo-chemicznej. Obok takich firm, jak: Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC, Eurocash należy do kategorii Supermarkety, w której zajmuje jedną z czołowych pozycji. W rdzeń strategii marki wpisana jest bowiem zasada codziennego oferowania niskich cen, co doskonale odzwierciedla gazetka promocyjna i ulotka Eurocash.  

Propozycje hurtowni, jakie prezentuje gazetka Eurocash, skierowane są przede wszystkim do właścicieli małych i średnich marketów z segmentu spożywczo-chemicznego oraz do przedsiębiorców prowadzących działalność gastronomiczną, którzy poszukują produktów wysokiej jakości w korzystnej cenie. Z rozwiązań marki mogą jednak skorzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale również klienci prywatni.

Na chwilę obecną marka posiada ponad 190 oddziałów. Hale hurtowni zlokalizowane są na terenie całego kraju, m.in. w takich miastach, jak: Warszawa, Kraków, Zamość, Częstochowa, Poznań i Zgorzelec. Dostępna na oficjalnej stronie mapa hurtowni pozwoli Ci sprawdzić, czy w okolicy miejsca Twojego zamieszkania znajduje się jeden z oddziałów sieci. Godziny i dni otwarcia hurtowni sprawdzisz z kolei na stronie hurtownie.eurocash.pl.

Oferta Eurocash

Assortment

Oferta Eurocash to obszerna propozycja hurtowni zogniskowana na artykułach szybko zbywalnych (FMCG). Asortyment składa się z ponad 5000 produktów, które każda nowa gazetka prezentuje na swoich stronach. Wśród propozycji marki znajdują się także produkty dostępnie wyłącznie w hurtowniach Eurocash – również systematycznie zamieszczane na łamach najnowszych gazetek. Oferta Eurocash to przede wszystkim artykuły spożywcze, alkohole oraz artykuły chemiczne.  W propozycjach marki znajdziemy również atrakcyjną ofertę produktów regionalnych.

Sięgaj regularnie po ulotkę Eurocash – aktualną gazetkę z bieżącą ofertą oraz specjalistycznych ulotek z konkretnymi branżowymi artykułami. Nie dopuść do tego, by ominęła Cię jakakolwiek wyprzedaż w sklepie, wyjątkowa okazja lub super promocje! Przejrzyj ją już dziś – najnowsza gazetka Eurocash Gazetka jest dostępna tutaj. Z jej oferty można korzystać od 15.07.2024.

Aktualna gazetka Eurocash – miej ją zawsze pod ręką z KIMBINO

Kimbino App

Uwielbiasz robić zakupy w Eurocash, jednak często zdarza się, że najnowsza gazetka jest poza Twoim zasięgiem? Bez obaw – z pomocą przychodzi Ci Kimbino.pl - portal oferujący setki elektronicznych ulotek z rozmaitych hurtowni i marketów w jednym miejscu. Aby skorzystać z tego rozwiązania wejdź na stronę Kimbino.pl lub pobierz aplikację Kimbino.

Gazetka online pozwoli Ci wyprzedzeniem zaplanować swoje zakupy lub porównać oferty Eurocash z innymi hurtowniami, a co za tym idzie oszczędzić czas i pieniądze!

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Masło
Ser
Jogurt
Olej
Kawa
Czekolada
Salami
Sok
Wino
Piwo
Wieprzowina
Jabłka
Pomidory
Ryż
Herbata
Śmietana
Wołowina
Ananas
Cukierki

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA