Gazetka Aktualna gazetka ze sklepu Intermarche ważnej od 09.07.2019
Gazetka Poczuj smak wakacji ze sklepu Intermarche ważnej od 02.07.2019
Gazetka Poczuj pełnie lata ze sklepu Intermarche ważnej od 02.07.2019

Wszyscy już słyszeli o sklepie Intermarche. Jest to jeden z najchętniej wybieranych sklepów w naszym kraju. Asortyment produktów w sklepie Intermarche jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu.

Wiesz o tym, że market Intermarche to wiele sklepów w całej Polsce?. Możesz robić zakupy w różnych miastach, na przykład Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Gdańsk, Gryfino, Katowice. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu intermarche.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Zapomnij o drukowanych ulotkach i zapchanych skrzynkach pocztowych. Skorzystaj z ulotek internetowych w serwisie Kimbino, gdzie znajdziesz zawsze aktualne oferty ze sklepu Intermarche. Czy wiesz, że chronisz środowisko, gdy nie przeglądasz wydrukowanej gazetki sklepu Intermarche, ale korzystasz z wersji internetowej!

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Bardzo łatwo przegapić ofertę specjalną ze sklepu Intermarche. Musisz iść do pracy albo zaopiekować się dzieckiem. Mamy na to rozwiązanie: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino Kimbino. Dzięki temu będziesz dobrze śledzić oferty specjalne Intermarche.