Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Intermarche
3/5

Intermarche gazetka (01.06.2023) - Nowa ulotka od jutra

REKLAMA
REKLAMA

Intermarche gazetka

Gazetka promocyjna Intermarche od 25.05.2023

3/5
Actual brochure

Gazetka Intermarche to ulotka, którą marka wypuszcza dla swoich klientów przede wszystkim w dwóch głównych formatach. Nowe gazetki pojawiają się regularnie co tydzień, a ich oferta obowiązuje przez 7 dni.

Pierwszy rodzaj ulotki Intermarche to gazetka promocyjna. Skupia się ona głównie na aktualnej ofercie sklepu, która jest objęta promocją. Dzięki niej możesz zaplanować codzienne zakupy w oparciu o rabaty na rozmaite kategorie produktów. W każdym egzemplarzu nowej gazetki znajdziesz zatem mnóstwo promocji np. na produkty spożywcze, chemię i kosmetyki czy napoje. Dla przykładu, w ulotce Intermarche Gazetka dostępnej od 25.05.2023 - 31.05.2023 możesz kupić znacznie taniej m.in. nabiał, mięso i wędliny, ryby czy kosmetyki. W ulotce nie brakuje jednak artykułów w obniżonej cenie, produktów XXL oraz okazji specjalnych nawiązujących do wydarzeń sezonowych lub aktualnych trendów.

Podobny asortyment produktów odnajdziesz w drugim formacie, który jest dostępny tutaj. Gazetka promocyjna „PROMOplus” to jednak jeszcze większa skarbnica promocji. Każda strona przepełniona jest rabatami m.in. na produkty spożywcze, artykuły przemysłowe czy chemię gospodarczą.

Sklep Intermarche

Shop

Intermarche to francuska sieć marketów spożywczo-przemysłowych działająca w oparciu o system franczyzowy. Sklep Intermarche, wraz z marketami takimi jak: Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC, należy do kategorii Supermarkety.  Marka istnieje na ryku od 1973 roku i obecnie swoją działalność prowadzi w czterech krajach Europy. Na dzień dzisiejszy w Polsce posiada ponad 230 sklepów, między innymi w takich miastach jak: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Gryfino, Katowice i Leszno (Wielkopolskie). Jeśli nie wiesz, czy placówka Intermarche znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, odwiedź stronę intermarche.pl i wpisz interesującą Cię miejscowość.

Oferta sklepu i jego działania są ukierunkowane na jak najlepsze zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klientów. Świetnym tego wyrazem jest nie tylko Intermarche gazetka promocyjna, ale również aplikacja mobilna z kuponami promocyjnymi oraz strona internetowa marki, na której możesz znaleźć m.in. inspiracje, porady, przepisy, a także promocje i konkursy!

Oferta Intermarche

Assortment

Przypatrując się propozycjom marketu nie można nie wspomnieć o markach własnych tego sklepu. Ich atutem są niska cena oraz wysoka jakość, której dowodzą liczne badania laboratoryjne i oceny panelu degustacyjnego. Szczególnym powodzeniem wśród konsumentów cieszą się marki Cztery Strony Smaku, Chabrior, Ivoria oraz Paturages, które gazetka promocyjna Intermarche często oferuje w atrakcyjnych cenach.

Niskie ceny artykułów sprawiają, że zakupy możesz robić tam codziennie. Doskonałym tego dowodem jest np. najnowsza gazetka Intermarche - Intermarche Gazetka.

Aktualna gazetka Intermarche – miej ją zawsze pod ręką

Kimbino App

Chcesz mieć stały dostęp do aktualnej gazetki Intermarche? Postaw na rozwiązanie oferowane przez Kimbino.pl – porzuć papierowe ulotki na rzecz elektronicznych gazetek i przeglądaj bieżące oferty sklepu kiedy tylko zechcesz! Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kimbino.pl lub zainstalujesz aplikację Kimbino, a następnie wybierzesz interesującą Cię kategorię marketów. Na naszej stronie znajdziesz bowiem ulotki wielu rozmaitych sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju! Planuj zakupy, przeglądaj oferty i bądź na bieżąco z najlepszymi okazjami – postaw na rozwiązanie, które wybrało już tysiące konsumentów! Udanych zakupów!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Intermarche
Logo Intermarche

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.