Kto by nie wiedział o sklepie OBI! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Asortyment produktów w sklepie OBI jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu. Nowe promocje na wyciągnięcie ręki? OBI regularnie przygotowuje je dla swoich klientów. Zaktualizowana oferta ważna od 19.02.2020 dostępna jest tutaj.

W wielu polskich miastach możesz robić zakupy w sklepie OBI. Gdzie dokładnie? Na przykład Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Bytom, Chojnice, Dąbrowa Górnicza, Gorzów Wielkopolski. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.obi.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Masz już dość skrzynek pełnych ulotek papierowych? Zacznij korzystać z portalu Kimbino, gdzie znajdziesz aktualne gazetki sklepu OBI, które dodawane są na bieżąco. Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu OBI w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Jeszcze nigdy śledzenie najnowszych gazetek sklepu OBI nie było takie proste. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się do newslettera lub pobrać naszą aplikację Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty OBI. Twoje Kimbino.