Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Carrefour gazetka 23.07.2024 - promocje Lipiec

REKLAMA
Carrefour

Carrefour promocje

Carrefour gazetka promocyjna

3/5
Actual brochure

Carrefour to sklep z bardzo bogatą ofertą. Znajdziesz tu szeroki przekrój asortymentu – produkty spożywcze, kosmetyki, chemię, odzież, akcesoria biurowe, motoryzacyjne, prasę, zabawki, rośliny, alkohole, a nawet meble, książki czy elektronikę. Carrefour gazetka to zatem świetny sposób na to, aby wiedzieć, co aktualnie jest w ofercie. Z niej dowiesz się też o bieżących promocjach i wybierzesz to, czego potrzebujesz. Carrefour iulotka pozwala na zapoznanie się z akcjami rabatowymi, ale jest też solidną porcją inspiracji. Warto ją sprawdzać na stronie Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino. Co zawiera Carrefour gazetka od 23.07.2024. Znajdziesz ją tutaj – wejdź i sprawdź!

Nie lubisz gazetek, bo stanowią zbędną makulaturę i są jednym z powodów wycinki drzew? W takim razie świetną alternatywą jest Kimbino! Ulotka Carrefour teraz jest dostępna na stronie internetowej oraz w aplikacji, zatem możesz w zgodzie ze środowiskiem sprawdzać oferty. Papierowe ulotki nie będą Ci potrzebne, a o nowościach i aktualnych promocjach dowiesz się gdzie i kiedy zechcesz! Możesz też porównać gazetkę cerfur z ofertami innych sklepów z kategorii Lidl, Kaufland, Tesco, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka, np. Carrefour, Carrefour czy Carrefour. Zawsze masz dostęp do nowych gazetek i w prosty, intuicyjny oraz przyjazny sposób możesz przeglądać je na swoim telefonie, tablecie, laptopie czy komputerze.

 

 

 

Carrefour

Shop

Carrefour to francuska spółka akcyjna, posiadająca sieć hipermarketów i supermarketów w wielu państwach, również w Polsce. Obecnie w naszym kraju sklepy dostępne są w wielu miastach – m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Szczecin i Poznań. Jeśli chcesz sprawdzić dokładne lokalizacje sklepów lub godziny ich otwarcia– odwiedź stronę internetową carrefour.pl.

Sprawdzaj gazetkę Carrefour na Kimbino zawsze, gdy potrzebujesz. Rób listy zakupów, inspiruj się i korzystaj z rabatów. Pamiętaj, że ulotka Carrefour daje mnóstwo możliwości! Koniecznie zapisz się też do newslettera Kimbino, dzięki czemu nie przegapisz żadnej okazji!

Carrefour promocje i ulotka – nie przegap ich dzięki Kimbino!

Kimbino App

Z Kimbino możesz mieć swój budżet pod kontrolą. Sprawdź, co zawiera gazetka Carrefour, zaplanuj posiłki i sporządź listę zakupów. Udaj się do sklepu wiedząc, na jakie Carrefour promocje możesz liczyć. Kup tylko to, czego potrzebujesz. Dzięki temu wydasz określoną sumę, a przy okazji nie zmarnujesz żywności. Ulotka Carrefour pomoże Ci w oszczędzaniu, ale też sprzyja działaniom na rzecz Planety! Bądź świadomym konsumentem i żyj bardziej eko razem z Kimbino!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Olej
Kawa
Czekolada
Wędliny
Sok
Piwo
Jabłka
Pomidory
Ryż
Herbata
Śmietana
Wołowina
Ananas
Płatki
Makaron
Lody
Woda
Sos
Pieprz

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA