Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Carrefour
3/5

Carrefour gazetka 06.06.2023 - promocje Czerwiec

REKLAMA
REKLAMA

Carrefour promocje

Carrefour gazetka promocyjna

3/5
Actual brochure

Carrefour to sklep z bardzo bogatą ofertą. Znajdziesz tu szeroki przekrój asortymentu – produkty spożywcze, kosmetyki, chemię, odzież, akcesoria biurowe, motoryzacyjne, prasę, zabawki, rośliny, alkohole, a nawet meble, książki czy elektronikę. Carrefour gazetka to zatem świetny sposób na to, aby wiedzieć, co aktualnie jest w ofercie. Z niej dowiesz się też o bieżących promocjach i wybierzesz to, czego potrzebujesz. Carrefour iulotka pozwala na zapoznanie się z akcjami rabatowymi, ale jest też solidną porcją inspiracji. Warto ją sprawdzać na stronie Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino. Co zawiera Carrefour gazetka od 06.06.2023. Znajdziesz ją tutaj – wejdź i sprawdź!

Nie lubisz gazetek, bo stanowią zbędną makulaturę i są jednym z powodów wycinki drzew? W takim razie świetną alternatywą jest Kimbino! Ulotka Carrefour teraz jest dostępna na stronie internetowej oraz w aplikacji, zatem możesz w zgodzie ze środowiskiem sprawdzać oferty. Papierowe ulotki nie będą Ci potrzebne, a o nowościach i aktualnych promocjach dowiesz się gdzie i kiedy zechcesz! Możesz też porównać gazetkę cerfur z ofertami innych sklepów z kategorii Lidl, Kaufland, Tesco, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka, np. Carrefour, Carrefour czy Carrefour. Zawsze masz dostęp do nowych gazetek i w prosty, intuicyjny oraz przyjazny sposób możesz przeglądać je na swoim telefonie, tablecie, laptopie czy komputerze.

 

 

 

Carrefour

Shop

Carrefour to francuska spółka akcyjna, posiadająca sieć hipermarketów i supermarketów w wielu państwach, również w Polsce. Obecnie w naszym kraju sklepy dostępne są w wielu miastach – m.in. Warszawa, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Dębica i Poznań. Jeśli chcesz sprawdzić dokładne lokalizacje sklepów lub godziny ich otwarcia– odwiedź stronę internetową carrefour.pl.

Sprawdzaj gazetkę Carrefour na Kimbino zawsze, gdy potrzebujesz. Rób listy zakupów, inspiruj się i korzystaj z rabatów. Pamiętaj, że ulotka Carrefour daje mnóstwo możliwości! Koniecznie zapisz się też do newslettera Kimbino, dzięki czemu nie przegapisz żadnej okazji!

Carrefour promocje i ulotka – nie przegap ich dzięki Kimbino!

Kimbino App

Z Kimbino możesz mieć swój budżet pod kontrolą. Sprawdź, co zawiera gazetka Carrefour, zaplanuj posiłki i sporządź listę zakupów. Udaj się do sklepu wiedząc, na jakie Carrefour promocje możesz liczyć. Kup tylko to, czego potrzebujesz. Dzięki temu wydasz określoną sumę, a przy okazji nie zmarnujesz żywności. Ulotka Carrefour pomoże Ci w oszczędzaniu, ale też sprzyja działaniom na rzecz Planety! Bądź świadomym konsumentem i żyj bardziej eko razem z Kimbino!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Olej
Czekolada
Pizza
Piwo
Gin
Truskawki
Płatki
Makaron
Krem
Woda
Owoce
Sól
Chipsy
Telewizor
Złącze
Walizka
Torba
Kuchenka mikrofalowa
Kuchenka

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Carrefour
Logo Carrefour

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.