Gazetka Auchan – wybierz ją i oszczędzaj

Auchan jest jednym ze supermarketów, w którym znajdziesz wszystko, co jest potrzebne na co dzień. To świeże owoce i warzywa, wypieki, stoiska z mięsem, wędlinami, rybami i serami, artykuły spożywcze, chemia, odzież, zabawki, akcesoria domowe, biurowe, samochodowe i wiele innych produktów. Jeśli chcesz poznać obecne promocje i nowości, Auchan gazetka to świetny wybór. Zamiast poszukiwać papierowej, aktualnej wersji, wystarczy, że w Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino sprawdzisz oferty online, np. tutaj dostępna jest najnowsza gazetka Auchan od 26.03.2020 ! 

Planowanie zakupów to jedno z zachowań odpowiedzialnego konsumenta. Niesie za sobą wiele korzyści, a gazetka Auchan może mieć w tym swój czynny udział. Po pierwsze, chronisz środowisko. Korzystając z gazetek online nie marnujesz papieru, a planując zakupy i posiłki z nią, nie marnujesz również żywności. Po drugie, oszczędzasz czas. Zamiast chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu potrzebnych produktów, za sprawą ulotki Auchan wiesz, co znajdziesz w sklepie i w jakich cenach. Po trzecie, oszczędzasz pieniądze. Z listą zakupów kupisz to, czego potrzebujesz. Warunkiem jest, aby trzymać się wytycznych! Oszczędności możesz przeznaczyć na przyjemności – np. odłożyć na wycieczkę albo wydać na bilety do kina dla całej rodziny! Jak widzisz, gazetka Auchan to mnóstwo korzyści.

Sklep Auchan

Auchan jest francuską siecią sklepów, która ma swoje lokalizacje w 17 krajach. Istnieje na rynku od 1961 roku. Pierwszy hipermatket Auchan w Polsce pojawił się w 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą. Dziś sklep znajdziemy w wielu miastach w Polsce – m.in. mają go takie miasta jak: Aleksandrów Kujawski, Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Gdynia, Kielce.

Sklepy otwarte są od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Godziny funkcjonowania w poszczególnych miejscowościach możesz sprawdzić na stronie internetowej sklepu www.auchan.pl.

Auchan to sklep bardzo znany w Polsce, co sprawia, że jest jednym z liderów na rynku wśród supermarketów. W jego ofercie znajdziemy wszystko, co jest potrzebne na co dzień, a ponadto w atrakcyjnych cenach! Co więcej, Auchan cały czas wprowadza nowe oferty specjalne – to mnóstwo rabatów i propozycji dla całej rodziny. Warto być na bieżąco i sprawdzać aktualne gazetki Auchan na Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino.

Ulotka Auchan – miej ją zawsze pod ręką

Z Kimbino zawsze będziesz mieć dostęp do bieżących ofert – to zarówno ulotka Auchan, jak i gazetki innych sklepów, np. ABC, Aldi, Aldik, Alma , Arhelan, Biedronka, Carrefour, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Dino

W Auchan zawsze kupisz świeże produkty z gwarancją jakości. Wybieraj sposóród różnych rodzajów sera, ryb, mięsą oraz chrupiącego pieczywa. Poza artykułami spożywczymi znajdziesz też kosmetyki, detergenty, a nawet produkty do pielęgnacji samochodu.

Wystarczy aplikacja na telefonie lub odwiedzenie strony Kimbino.pl, aby znaleźć najnowsze promocje dostępne w różnych sklepach. Możesz to uczynić bez wychodzenia z domu, w pracy, w tramwaju czy gdziekolwiek jesteś. Tak więc z ulotką Auchan oraz z gazetkami innych sieci supermarketów Twoje zakupy będą znacznie przyjemniejsze i przyniosą Ci sporo oszczędności! Pamiętaj także, że jeśli jesteś miłośnikiem gazetki Auchan, a co więcej, lubisz wiedzieć, co jest na czasie – warto zapisać się do newslettera! Wówczas nie umknie Ci żadna okazja!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!