Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Logo Auchan
3.5/5

Auchan gazetka od 18.04.2024 - Nowa ulotka PDF, Promocje

Ulotka Auchan (od 18.04.2024)

Gazetka Auchan – wybierz ją i oszczędzaj

3.5/5
Actual brochure

Auchan jest jednym ze supermarketów, w którym znajdziesz wszystko, co jest potrzebne na co dzień. To świeże owoce i warzywa, wypieki, stoiska z mięsem, wędlinami, rybami i serami, artykuły spożywcze, chemia, odzież, zabawki, akcesoria domowe, biurowe, samochodowe i wiele innych produktów. Jeśli chcesz poznać obecne promocje i nowości, Auchan gazetka to świetny wybór. Zamiast poszukiwać papierowej, aktualnej wersji, wystarczy, że w Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino sprawdzisz oferty online, np. tutaj dostępna jest najnowsza gazetka Auchan od 18.04.2024 ! 

Planowanie zakupów to jedno z zachowań odpowiedzialnego konsumenta. Niesie za sobą wiele korzyści, a gazetka Auchan może mieć w tym swój czynny udział. Po pierwsze, chronisz środowisko. Korzystając z gazetek online nie marnujesz papieru, a planując zakupy i posiłki z nią, nie marnujesz również żywności. Po drugie, oszczędzasz czas. Zamiast chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu potrzebnych produktów, za sprawą ulotki Auchan wiesz, co znajdziesz w sklepie i w jakich cenach. Po trzecie, oszczędzasz pieniądze. Z listą zakupów kupisz to, czego potrzebujesz. Warunkiem jest, aby trzymać się wytycznych! Oszczędności możesz przeznaczyć na przyjemności – np. odłożyć na wycieczkę albo wydać na bilety do kina dla całej rodziny! Jak widzisz, gazetka Auchan to mnóstwo korzyści.

Sklep Auchan

Shop

Auchan jest francuską siecią sklepów, która ma swoje lokalizacje w 17 krajach. Istnieje na rynku od 1961 roku. Pierwszy hipermatket Auchan w Polsce pojawił się w 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą. Dziś sklep znajdziemy w wielu miastach w Polsce – m.in. mają go takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław i Gdańsk.

Sklepy otwarte są od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Godziny funkcjonowania w poszczególnych miejscowościach możesz sprawdzić na stronie internetowej sklepu auchan.pl.

Auchan to sklep bardzo znany w Polsce, co sprawia, że jest jednym z liderów na rynku wśród supermarketów. W jego ofercie znajdziemy wszystko, co jest potrzebne na co dzień, a ponadto w atrakcyjnych cenach! Co więcej, Auchan cały czas wprowadza nowe oferty specjalne – to mnóstwo rabatów i propozycji dla całej rodziny. Warto być na bieżąco i sprawdzać aktualne gazetki Auchan na Kimbino.pl lub w aplikacji Kimbino.

Z Kimbino zawsze będziesz mieć dostęp do bieżących ofert – to zarówno ulotka Auchan, jak i gazetki innych sklepów, np. Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, ABC i Stokrotka

W Auchan zawsze kupisz świeże produkty z gwarancją jakości. Wybieraj sposóród różnych rodzajów sera, ryb, mięsą oraz chrupiącego pieczywa. Poza artykułami spożywczymi znajdziesz też kosmetyki, detergenty, a nawet produkty do pielęgnacji samochodu.

Ulotka Auchan – miej ją zawsze pod ręką

Kimbino App

Wystarczy aplikacja na telefonie lub odwiedzenie strony Kimbino.pl, aby znaleźć najnowsze promocje dostępne w różnych sklepach. Możesz to uczynić bez wychodzenia z domu, w pracy, w tramwaju czy gdziekolwiek jesteś. Tak więc z ulotką Auchan oraz z gazetkami innych sieci supermarketów Twoje zakupy będą znacznie przyjemniejsze i przyniosą Ci sporo oszczędności! Pamiętaj także, że jeśli jesteś miłośnikiem gazetki Auchan, a co więcej, lubisz wiedzieć, co jest na czasie – warto zapisać się do newslettera! Wówczas nie umknie Ci żadna okazja!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Masło
Ser
Jogurt
Olej
Kawa
Czekolada
Salami
Pizza
Sok
Jabłka
Pomidory
Wołowina
Ananas
Truskawki
Frytki
Marchewka
Ogórki
Awokado
Woda

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA
Wyszukiwanie
Kimbino
Logo Auchan

Otrzymuj gazetki z tego sklepu.

Wystarczy zarejestrować się tutaj.