Kto by nie wiedział o sklepie Douglas! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Szeroki asortyment produktów w sklepie Douglas i jego znakomite ceny, pozwalają uzyskać wszystko, czego potrzebujesz. Douglas regularnie przedstawia nowe, atrakcyjne oferty. Co jest w promocji od 01.03.2020? Możesz sprawdzić tutaj. Polecamy zapoznać się z ofertą innych sklepów. Co powiesz na Avon, Drogerie Natura, Drogerie Polskie, Hebe, Jawa, Koliber, Mary Kay, Notino, Oriflame, Rossmann?

Douglas ma swoje sklepy w wielu miastach w całej Polsce. Gdzie są dokładnie? Na przykład Aleksandrów Kujawski, Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów, wejdź na oficjalną stronę sklepu www.douglas.pl, gdzie również prezentowane są aktualne oferty.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Douglas trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Czy wiesz, że chronisz środowisko, gdy nie przeglądasz wydrukowanej gazetki sklepu Douglas, ale korzystasz z wersji internetowej!

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Śledzenie najnowszych ofert sklepu Douglas może wydawać się czasochłonne. Jednak to nieprawda. Wystarczy zapisać się do naszego newslettera lub pobierać naszą aplikację Kimbino. W ten sposób nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty ze sklepu Douglas, a zaoszczędzisz dużo czasu w porównaniu do przeglądania drukowanych gazetek.