KimbinoKimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Koliber
3/5

Koliber gazetka promocyjna od następnego tygodnia - ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Koliber Drogeria gazetka

Gazetka promocyjna Koliber

3/5
Actual brochure

Koliber gazetka pozwoli Ci uzupełnić Twoje kosmetyczne i makijażowe zapasy za niewielką gotówkę. Sięgnij po nią, by dowiadywać się aktualnie obowiązującej ofercie i rabatach, na jakie możesz liczyć przychodząc do sklepu. Zaplanuj swoje zakupy i oszczędzaj – nie tylko pieniądze, ale i czas!

Ulotka Koliber i jej oferta projektowana jest z uwzględnieniem danego sezonu i miesiąca – przykładowo, kwiecień obwoływany jest z reguły miesiącem wiosennych porządków, maj czasem beauty, z kolei lipiec – miesiącem towarzyskich spotkań. W każdej gazetce mnóstwo okazji specjalnych, cenowych obniżek, a sezonowo – informacji na temat akcji wyprzedaż Koliber!

Każda nowa gazetka Koliber pojawia się co miesiąc i mniej więcej właśnie przez taki okres obowiązuje jej oferta. Jeśli obawiasz się, że w natłoku obowiązków możesz o niej zapomnieć, skorzystaj z możliwości jej subskrypcji na stronie Kimbino. Ciekawi Cię, na co możesz liczyć w najnowszej gazetce? Zajrzyj zatem tutaj. Czeka tam na Ciebie gazetka Koliber z ofertą dostępną od następnego tygodnia. Wykorzystaj dostępne promocje sklepu Koliber i kupuj swoje ulubione kosmetyczne artykuły i inne produkty w jeszcze niższej cenie!

 

 

 

Koliber drogeria

Shop

Sklep Koliber to polska sieć drogerii, która już od 20 lat zapewnia swoim klientkom szeroki wybór kosmetyków i chemii gospodarczej w rewelacyjnych cenach. Od samego początku istnienia - roku 2000 - aż po chwilę obecną, firma dba o zróżnicowanie asortymentu i jego wysoką jakość.

Przychodząc do jednego ze sklepów dostrzeżesz dbałość o szczegóły w każdym aspekcie. Począwszy od atrakcyjnej oferty, przez korzystne Koliber promocje, przyjazny i pomocy personel, aż po funkcjonalne rozmieszczenie sklepowych półek z tematycznie pogrupowanym asortymentem. Bez trudu znajdziesz tutaj to, na czym Ci zależy!  

Zakupy w Koliber Drogerii możesz zrobić w jednym z ponad 170 miejsc – zarówno w mniejszych, jak i większych miastach Polski – np. Częstochowa, Bielsko-Biała, Jaworzno, Andrychów, Sosnowiec i Zawiercie. Pamiętaj jednak, że sieć Koliber obejmuje na chwilę obecną swoim zasięgiem wyłącznie sześć województw, tj. śląskie, małopolskie, opolskie, łódzkie, dolnośląskie i wielkopolskie. Zainteresowała Cię nowa gazetka Koliber i zastanawiasz się, gdzie dokładnie znajduje się najbliżej otwarty sklep? Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie drogeriekoliber.pl. Oprócz adresu i godzin otwarcia, czekają tam na Ciebie także porady dotyczące pielęgnacji, makijażu.

Oferta Koliber

Assortment

Oferta Koliber to szeroki wybór kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji oraz chemii gospodarczej. Asortyment składa się ze zróżnicowanych produktów odpowiadających na różne potrzeby. Wszystko po to, byś zawsze mogła tutaj znaleźć rozwiązania, dostosowane do swojej skóry, włosów czy makijażowych preferencji! Pamiętaj, że na produkty co miesiąc pojawiają się atrakcyjne cenowe okazje oraz oferty specjalne. Sprawdź już teraz, co warto kupić w tym miesiącu – nowa gazetka Koliber jest już dostępna!

Oferta Koliber dobierana jest przede wszystkim według oczekiwań konsumentek, ale także trendów oraz sezonowych potrzeb. Starannie wyselekcjonowane marki to nie tylko renomowani producenci, ale także niszowi dostawcy kosmetyków. Atrakcyjne produkty regularnie obejmowane są także korzystnymi rabatami – o tych zawsze poinformuje Cię gazetka promocyjna Koliber!

W sklepie pojawiają się jednak nie tylko fantastyczne Koliber promocje na różne artykuły, ale i mnóstwo nowości. Nie są one wybierane przypadkowo – to sprawdzone i starannie wyselekcjonowane rozwiązania, które przez kilka pierwszy dni można nabyć po doskonałych cenach. Ulotka Koliber zagwarantuje Ci, że nigdy nie przegapisz takiej okazji!

Przekonaj się już teraz tutaj, co znajdziesz aktualnie w sklepach. gazetka Koliber to najnowsza gazetka Koliber z propozycjami dostępnymi od następnego tygodnia.

 

Aktualna gazetka Koliber – miej ją zawsze przy sobie z Kimbino.pl!

Kimbino App

Aktualna Koliber gazetka w wersji papierowej to przydatne, lecz bardzo nieekologiczne narzędzie do sprawdzania bieżącej oferty. Niestety – tradycyjny kolportaż wymaga wykorzystania sporej ilości papieru. Ponadto, po przejrzeniu ulotka idzie do wyrzucenia, co przyczynia się do generowania kolejnych odpadów.

Kimbino ma jednak na to rozwiązanie! To gazetka promocyjna Koliber online – ekologiczny, wygodny i szybki sposób na przeglądanie oferty, oszczędność czasu i pieniędzy! Poza tym, dzięki niej, już nie musisz pamiętać, by zabierać ulotkę przy wyjściu ze sklepu. Najnowsza gazetka Koliber czeka na Ciebie zawsze na stronie Kimbino.pl oraz w aplikacji Kimbino. Możesz ją przeglądać kiedy tylko zechcesz – wystarczy, że masz przy sobie smartfon z dostępem do internetu!

Porzuć papierowe gazetki i dołącz do tysięcy osób, które postawiły na zielone rozwiązanie Kimbino. Uwaga – nowa gazetka Koliber jest już dostępna! Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj swoje kosmetyczne zakupy w oparciu o fantastyczne rabaty!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Koliber
Logo Koliber

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.