Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Logo E.Leclerc
3/5

E.Leclerc gazetka promocyjna od 16.04.2024 - ulotka i oferta

E.Leclerc gazetka

E.Leclerc gazetka - oferta od 09.04.2024

3/5
Actual brochure

E.Leclerc gazetka to oferta dobrej jakości produktów w niskich cenach. Co więcej, wiele pozycji objętych jest atrakcyjnymi promocjami, dzięki którym możesz oszczędzić jeszcze więcej gotówki! Świetnym tego dowodem jest gazetka promocyjna E.Leclerc.

Ulotka zawiera wyselekcjonowane z całej oferty sklepu artykuły, które na określony czas możesz kupić o wiele taniej. Warto zaznaczyć, że w propozycjach gazetek z odmiennych lokalizacji mogą zachodzić nieznaczne różnice. Aktualna gazetka Leclerc jest bowiem dopasowywana do potrzeb i oczekiwań lokalnych konsumentów. Wszystkie oferty są jednak gwarancją wyjątkowych okazji i atrakcyjnych cen.

Każda nowa gazetka wypuszczana jest z reguły co 2 tygodnie i obowiązuje przez okres od 10-14 dni. Przykładowo, E.Leclerc Gazetka to bieżące propozycje dostępne w sklepach od 09.04.2024, które możesz sprawdzić tutaj. Tak korzystne propozycje możliwe są dzięki stałej współpracy marki z lokalnymi producentami żywności. Warto dodać, że na artykuły przewidywana jest także okresowa wyprzedaż w sklepie, która da Ci szansę ich kupienia dosłownie za grosze!

Sklep E.Leclerc

Shop

Sklep E.Leclerc to francuska sieć hipermarketów spożywczo-przemysłowych, która wraz z takimi markami jak Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC zaliczana jest do kategorii Supermarkety. Założeniem sieci jest dostarczanie klientom produktów dobrej jakości w korzystnych cenach.

Idąc z duchem czasu i odpowiadając na potrzeby klientów, sieć uruchomiła sklep internetowy pod adresem e-leclerc.net.pl. Znajdziesz w nim pełen asortyment produktów, jaki prezentuje m.in. specjalna Leclerc gazetka promocyjna czy najnowsza gazetka E.Leclerc z bieżącą ofertą.

Na polskim rynku E. Leclerc funkcjonuje już od przeszło 20 lat. Taki okres pozwolił marce na rozwinięcie sieci ponad 50 sklepów oraz 16 stacji paliw. Oddziały E. Leclerc można odwiedzić między innymi w takich miastach, jak: Warszawa, Nowy Targ, Lublin, Gliwice, Jarosław i Przemyśl. Chciałbyś odwiedzić sklep E.Leclerc, ale nie masz pewności, czy w miejscu Twojego zamieszkania znajduje się placówka marki? W zlokalizowaniu najbliższego oddziału pomoże Ci wyszukiwarka sklepów, którą znajdziesz na stronie e-leclerc.net.pl.

Oferta E.Leclerc

Assortment

Oferta E.Leclerc to bardzo obszerna gama rozmaitych pozycji z różnych kategorii. Gazetka Leclerc obejmuje swoim zakresem zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły przemysłowe, chemię i kosmetyki, niewielkie akcesoria do mieszkania, gadżety kuchenne czy też propozycje sezonowe.

Warto podkreślić, że wśród dostępnych towarów znaleźć można też produkty marki własnej „Wiodąca marka”. Asortyment nią oznakowany odznacza się wysoką jakością i niską ceną, a swoim zakresem obejmuje przede wszystkim artykuły spożywcze, chemię i kosmetyki. Wśród towarów dostępnych na półkach i na łamach aktualnych gazetek znaleźć można również marki klasy premium, m.in. markę z włoskimi przysmakami „Tradizioni Di’Italia” czy markę „Nos Regions Ont Du Talent” z ofertą francuskich smakołyków.

Pamiętaj zatem, aby regularnie sprawdzać ulotki sklepu E.Leclerc. Dzięki temu nie ominie Cię żadna wyprzedaż w sklepie, korzystna okazja czy atrakcyjne promocje. Już teraz zajrzyj tutaj i sięgnij po najnowszą gazetkę sklepu E.Leclerc Gazetka, której oferta obowiązuje od 15.04.2024 - 22.04.2024.

Aktualna gazetka E.Leclerc – miej ją zawsze pod ręką z KIMBINO!

Kimbino App

Lubisz być na bieżąco z ofertą E.Leclerc, jednak nie zawsze masz dostęp do ulotki tego sklepu? Spokojnie – z pomocą przychodzi Ci Kimbino.pl! To obszerna baza przejrzyście ułożonych gazetek promocyjnych oraz ulotek z wielu rozmaitych sklepów.

Wybór elektronicznych ulotek to same korzyści! Po pierwsze zyskujesz szybki, łatwy i wygodny dostęp do oferty swojego ulubionego sklepu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kimbino.pl lub skorzystasz z naszej aplikacji Kimbino. Dzięki temu możesz dobrze zaplanować swoje zakupy, co pozwoli Ci na oszczędność żywności! Po drugie, żadna wyprzedaż w sklepie lub inne korzystne promocje, jakie zawiera E.Leclerc gazetka Cię nie ominą, dzięki czemu wydasz znacznie mniej! Po trzecie – szeroki wybór gazetek różnych sklepów w jednym miejscu pozwala Ci na porównanie ich propozycji i wybranie najlepszej oferty! Nie zwlekaj - łap okazje z Kimbino.pl i oszczędzaj kupując! Życzymy udanych łowów!

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Mleko
Ser
Jogurt
Olej
Chleb
Kawa
Salami
Wędliny
Pizza
Sok
Piwo
Pomidory
Ryż
Ryby
Herbata
Śmietana
Truskawki
Płatki
Frytki
Ryba

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA
Wyszukiwanie
Kimbino
Logo E.Leclerc

Otrzymuj gazetki z tego sklepu.

Wystarczy zarejestrować się tutaj.