Być może wszyscy polscy klienci znają sklep Jula. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów ma jedną z najmocniejszych pozycji na rynku w Polsce. Jula oferuje prawie wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień. Znajdziesz artykuły w naprawdę dobrych cenach.

Jeśli nie wiesz, który sklep Jula jest najbliższy, możesz wypróbować ten Bielsko-Biała, Gdańsk, Gliwice, Kielce, Lublin, Poznań. Czy szukałeś czegoś, co nie było dostępne na naszej stronie? Wypróbuj oficjalną stronę sklepu www.jula.pl.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Jula trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Papierowe ulotki są szkodliwe dla środowiska. Dlatego doceniamy, że szukasz najnowszych ofert sklepu Jula online.

Oszczędzanie przez kupowanie nigdy nie było łatwiejsze.

Oferta specjalna sklepu Jula jest na tyle korzystna, że pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co powinieneś zrobić, aby nie przegapić żadnej specjalnej oferty marketu Jula To proste: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino.

Święto zakupów w Black Friday dotarło również do Jula. Sprawdź naszą specjalną ofertę na Czarny Piątek 2019 w nowej ulotce Jula! Najnowsza ulotka o nazwie Jula - Gazetka jest ważna od 08.11.2019 - 24.11.2019. Nie przegap wspaniałych rabatów w Czarny piątek w Jula. W kategorii Dom, ogród znajdziesz także wiele innych ulotek na Black Friday. Jeśli zamierzasz kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem i szukasz inspiracji, sprawdź wszystkie ulotki promocyjne w Black Friday i oszczędzaj. Kimbino prezentuje najlepsze rabaty w Black Friday.