Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Lidl
4/5

LIDL Gazetka od czwartku 05.06.2023 - najnowsza oferta PDF

REKLAMA
REKLAMA

Gazetka Lidl od 05.06.2023

Ulotka Lidl – wybierz ją i oszczędzaj!

4/5
Actual brochure

Najnowsza gazetka sklepowa dostępna tutaj od 05.06.2023.

Z aktualną gazetką Lidla możesz zaplanować swoje zakupy – dzięki temu nie kupisz niepotrzebnych rzeczy, będziesz mieć budżet pod kontrolą, a przy tym ograniczysz marnowanie żywności! Co więcej, możesz wypracować też nawyk planowania posiłków – dzięki temu nigdy więcej nie będziesz zastanawiać się co na obiad albo korzystać z niezdrowych fast foodów.

Gazetka Lidl najnowsza poinformuje Cię o promocjach, ale też akcjach organizowanych w sklepie – np. Tygodniu Greckim, zbiórce żywności czy zbiórce środków na WOŚP. Warto więc je przeglądać online w Kimbino i być odpowiedzialnym konsumentem! Zapisz się do newslettera Kimbino albo pobierz aplikację. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z Lidl gazetką promocyjną, a także ofertami innych sklepów!

Sklep Lidl

Shop

Lidl jest niemiecką siecią sklepów dyskontowych, która działa w 26 krajach europejskich. W Polsce znajduje się kilkaset sklepów pod tym szyldem m.in. w takich miastach Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź i Szczecin. Więcej informacji o lokalizacjach znajdziesz na oficjalnej stronie sklepu lidl.pl.

Oprócz tego, warto wiedzieć, że od maja 2019 roku funkcjonuje także Lidl sklep online, gdzie możesz kupić produkty bez konieczności udawania się do sklepu, poszukiwania towaru i stania w kolejkach. O asortymencie dowiesz się z aktualnych gazetek Lidla na Kimbino.

Oszczędzaj z ulotką Lidl

Assortment

Lidl, dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocjach, jest jednym z liderów wśród marketów w Polsce! W ofercie znajdziemy niemal wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień – produkty spożywcze, owoce i warzywa, dania gotowe, chemię, ubrania, akcesoria do domu i ogrodu, kosmetyki i wiele, wiele innych. Wszystko to w naprawdę dobrych cenach. W Lidlu znajdziesz mnóstwo zdrowych i inspirujących produktów, a na Ryneczku Lidla same bomby witaminowe! Sprawdź więc, co tym razem skrywa ulotka Lidla i pędź po zakupy! Jeśli obecnie w najnowszej gazetce Lidla nie ma tego, co potrzebujesz, sprawdź oferty innych sklepów – np. Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka.

Gazetka Lidl najnowsza – miej ją pod ręką z Kimbino!

Kimbino App

Jest wiele zalet korzystania z Kimbino – m.in. ochrona środowiska, oszczędność, łatwy dostęp do aktualnych ofert czy komfort podczas przeglądania najnowszej gazetki Lidla albo innego sklepu. Ulotka Lidl jest wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Wystarczy komputer, tablet czy smartfon, aby znaleźć ciekawe produkty, prezenty czy ubrania.

Wybierając się do Lidla nie będziesz mieć problemu z kupnem świeżego pieczywa, ryby albo mniej i bardziej popularnych rodzajów sera. Znajdziesz również produkty BIO, które wyróżnia specjalna półka. Duży wybór mięsa, nabiału i makaronów sprawia, że sklep codziennie odwiedzają tysiące klientów.

Lidl gazetka daje wiele możliwości, dzięki którym zaoszczędzisz czas, pieniądze, a przy tym będziesz działać na rzecz ochrony środowiska! Jak to możliwe? Otóż gazetka Lidl, podobnie jak i inne oferty sklepów, dostępne są na Kimbino online. Nie marnujesz więc papieru, co miałoby miejsce sięgając po kolportaż w wersji namacalnej. Możesz przeglądać oferty online, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kimbino.pl albo zainstalujesz aplikację Kimbino i zajrzysz tam przed każdymi zakupami. Dowiesz się, jakie są obecnie akcje promocyjne w sklepie. Lidl gazetka informuje bowiem o rabatach, ale też o nowościach, które najczęściej są w ofercie sklepu Lidl tylko przez kilka dni.

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Lidl
Logo Lidl

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.