Ulotka Lidl – wybierz ją i oszczędzaj!

Najnowsza gazetka sklepowa dostępna tutaj od 06.04.2020.

Z aktualną gazetką Lidla możesz zaplanować swoje zakupy – dzięki temu nie kupisz niepotrzebnych rzeczy, będziesz mieć budżet pod kontrolą, a przy tym ograniczysz marnowanie żywności! Co więcej, możesz wypracować też nawyk planowania posiłków – dzięki temu nigdy więcej nie będziesz zastanawiać się co na obiad albo korzystać z niezdrowych fast foodów.

Gazetka Lidl najnowsza poinformuje Cię o promocjach, ale też akcjach organizowanych w sklepie – np. Tygodniu Greckim, zbiórce żywności czy zbiórce środków na WOŚP. Warto więc je przeglądać online w Kimbino i być odpowiedzialnym konsumentem! Zapisz się do newslettera Kimbino albo pobierz aplikację. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z Lidl gazetką promocyjną, a także ofertami innych sklepów!

Sklep Lidl

Lidl, dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocjach, jest jednym z liderów wśród marketów w Polsce! W ofercie znajdziemy niemal wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień – produkty spożywcze, owoce i warzywa, dania gotowe, chemię, ubrania, akcesoria do domu i ogrodu, kosmetyki i wiele, wiele innych. Wszystko to w naprawdę dobrych cenach.

Lidl jest niemiecką siecią sklepów dyskontowych, która działa w 26 krajach europejskich. W Polsce znajduje się kilkaset sklepów pod tym szyldem m.in. w takich miastach Aleksandrów Kujawski, Aleksandrów Łódzki, Augustów, Barlinek, Bartoszyce, Bełchatów. Więcej informacji o lokalizacjach znajdziesz na oficjalnej stronie sklepu www.lidl-sklep.pl/.

Oprócz tego, warto wiedzieć, że od maja 2019 roku funkcjonuje także Lidl sklep online www.lidl-sklep.pl, gdzie możesz kupić produkty bez konieczności udawania się do sklepu, poszukiwania towaru i stania w kolejkach. O asortymencie dowiesz się z aktualnych gazetek Lidla na Kimbino.

W Lidlu znajdziesz mnóstwo zdrowych i inspirujących produktów, a na Ryneczku Lidla same bomby witaminowe! Sprawdź więc, co tym razem skrywa ulotka Lidla i pędź po zakupy! Jeśli obecnie w najnowszej gazetce Lidla nie ma tego, co potrzebujesz, sprawdź oferty innych sklepów – np. ABC, Aldi, Aldik, Alma , Arhelan, Auchan, Biedronka, Carrefour, Chata Polska, Delikatesy Centrum.

Gazetka Lidl najnowsza – miej ją pod ręką z Kimbino!

Jest wiele zalet korzystania z Kimbino – m.in. ochrona środowiska, oszczędność, łatwy dostęp do aktualnych ofert czy komfort podczas przeglądania najnowszej gazetki Lidla albo innego sklepu. Ulotka Lidl jest wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Wystarczy komputer, tablet czy smartfon, aby znaleźć ciekawe produkty, prezenty czy ubrania.

Wybierając się do Lidla nie będziesz mieć problemu z kupnem świeżego pieczywa, ryby albo mniej i bardziej popularnych rodzajów sera. Znajdziesz również produkty BIO, które wyróżnia specjalna półka. Duży wybór mięsa, nabiału i makaronów sprawia, że sklep codziennie odwiedzają tysiące klientów.

Lidl gazetka daje wiele możliwości, dzięki którym zaoszczędzisz czas, pieniądze, a przy tym będziesz działać na rzecz ochrony środowiska! Jak to możliwe? Otóż gazetka Lidl, podobnie jak i inne oferty sklepów, dostępne są na Kimbino online. Nie marnujesz więc papieru, co miałoby miejsce sięgając po kolportaż w wersji namacalnej. Możesz przeglądać oferty online, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.kimbino.pl albo zainstalujesz aplikację Kimbino i zajrzysz tam przed każdymi zakupami. Dowiesz się, jakie są obecnie akcje promocyjne w sklepie. Lidl gazetka informuje bowiem o rabatach, ale też o nowościach, które najczęściej są w ofercie sklepu Lidl tylko przez kilka dni.

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!