Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Empik
3/5

Empik Tom kultury - gazetka promocyjna 05.04.2023

REKLAMA
REKLAMA

Empik promocje - gazetka promocyjna

Gazetka Empik – wybierz ją i oszczędzaj!

3/5
Actual brochure

Empik jedna z najpopularniejszych sieci salonów z prasą, książkami, multimediami i szeroko zakrojonym wachlarzem propozycji podróżniczych, do hobby i czasu wolnego. Asortyment jest naprawdę szeroki i można w nim przepaść na wiele godzin! Przed wyprawą warto więc sięgnąć po najnowszy katalog sklepu. Gdzie go szukać? Oczywiście na naszej stronie! Gazetka Empik to jedna z najchętniej wyszukiwanych na Kimbino ulotek. Nie jesteśmy tym zaskoczeni – zawsze skrywają się w niej fantastyczne Empik promocje i okazje specjalne, dzięki którym za zakupy można zapłacić mniej!

Zajrzyj do gazetki już dziś i sprawdź, co w najbliższym czasie będzie oferowane jest w obniżonej cenie. Być może nadchodzi jakieś ciekawe wydarzenie, festiwal muzyczny, koncert lub wielka Empik wyprzedaż?  Kliknij tutaj i dowiedz się więcej! Empik Gazetka to propozycje, które znajdziesz w sklepach od 22.03.2023.

Sklep Empik

Shop

Empik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sieci salonów z książkami i multimediami w naszym kraju – co roku odwiedza ją ponad 90 milionów klientów! Na rynku firma istnieje już od roku 1948. Wraz z upływem lat w bardzo przemyślany sposób kształtuje swój profil. Od początku jednak koncentruje się na artykułach związanych ze spędzaniem czasu wolnego, zainteresowaniami, pasjami i hobby. Początkowo były to przede wszystkim muzyka, książki i filmy.

Dzisiejsza oferta Empik jest już znacznie bardziej szeroka i odpowiada na potrzeby przeróżnych klientów – również globtroterów, miłośników ręcznych robótek czy fanów e-sportu. Propozycji jest naprawdę mnóstwo, dlatego warto przed wizytą w sklepie zapoznać się wstępnie z ofertą – czy to na stronie sklepu empik.com czy też za pomocą ulotki. Nowa gazetka Empik jak zawsze dostępna jest również na Kimbino!

Szeroki wybór produktów, w tym najnowszych światowych hitów, bestsellerów i produktów wpisujących się w gorące trendy i oczywiście fantastyczne Empik promocje sprawiły, że sieć salonów wyrosła na prawdziwego lidera w swojej branży. Obecnie tworzy ją już ponad 260 sklepów zlokalizowanych w całym kraju – m.in. w takich miejscowościach, jak Warszawa, Katowice czy Kraków. Zakupy można robić również w sieci. W e-sklepie znajdziemy jeszcze więcej wspaniałych produktów – nawet sprzęty AGD czy kosmetyki! To jednak nie wszystko! Firma stworzyła dla swoich klientów również wiele praktycznych aplikacji - do robienia zakupów, ebooków i audiobooków czy wywoływania zdjęć!

Oferta Empik – wszystko dla zainteresowań i pasji

Assortment

Oferta Empik tworzona jest z myślą o zainteresowaniach, pasjach i czasie wolnym. Zakupy można robić w sieci i stacjonarnie. Regularnie pojawiające się rabaty dają możliwość kupienia tych i wielu innych produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. O aktualnie obowiązujących rabatach poinformuje Cię Empik gazetka promocyjna.

Podstawą asortymentu sklepów stacjonarnych są materiały czytelnicze, papiernicze i multimedia – przede wszystkim książki i prasa, audiobooki i ebooki, muzyka, filmy, gry i programy, artykuły szkolne i plastyczne. Zwłaszcza wybór tych pierwszych jest naprawdę ogromny – wśród dostępnych propozycji nie brakuje światowych bestsellerów, nowości, jak i bardziej niszowych pozycji. Najciekawsze propozycje na najbliższe tygodnie przedstawi Ci nowa ulotka Empik. Wejdź na Kimbino.pl i kliknij na Inne i sprawdź, co tym razem znajduje się w ofercie! Oprócz ulotki salonu, czekają tam na Ciebie również propozycje innych sklepów – m.in. Tchibo, Tupperware, Mango, Smyk, Flying Tiger, Maxi Zoo, Zooplus, Apart, Aliexpress i Allegro.

Aktualna gazetka Empik – miej ją zawsze przy sobie z Kimbino.pl!

Kimbino App

Zainteresowania i pasje dostarczają wielu pozytywnych emocji, pozwalając jednocześnie rozwijać własną osobowość i kształtować charakter. Nawet, gdy hobby wymaga wydatków, nie warto z niego rezygnować. Jak poradzić sobie z problemem ograniczonego budżetu? Na przykład sięgając po Empik promocje! Aby być z nimi na bieżąco i niczego nie przeoczyć, zaglądaj do nas na bieżąco – wtedy na pewno nic Ci nie umknie! Aktualna gazetka Empik dostępna jest na naszej stronie Kimbino.pl – i to błyskawicznie po jej publikacji przez sklep. Możesz ją przeglądać, kiedy tylko zechcesz – wystarczy, że masz przy sobie urządzenie z dostępem do sieci. Kiedy korzystasz z telefonu, polecamy Ci ściągnąć naszą aplikację Kimbino - sprawdzanie ofert jest jeszcze bardziej wygodne!

Najnowsza gazetka Empik jest już dostępna – wybierz ją w miejsce papierowej ulotki – z pewnością podziękuje Ci za to nasza planeta!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Empik
Logo Empik

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.