Kimbino
Kimbino

Groszek gazetka promocyjna od 20.06.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Groszek
REKLAMA

Gazetka Groszek

Groszek gazetka promocyjna od 13.06.2024

3/5
Actual brochure

Każdy zaprawiony w bojach miłośnik zakupów wie, że podstawą świadomego kupowania jest planowanie – a to nie może obyć się bez ulotki marketu Groszek.

Gazetka Groszek to nieoceniona pomoc podczas planowania bieżących wydatków, wyszukiwania najlepszych okazji czy po prostu przydatne narzędzie pozwalające na poznanie obowiązującej oferty. Przykładowo, Groszek Gazetka to bieżące propozycje dostępne w sklepach na tydzień od 13.06.2024 - 25.06.2024, które możesz sprawdzić tutaj.

Każda ulotka dyskontu to regularnie przygotowywane propozycje. Nowa gazetka Groszek pojawia się obecnie co 2 tygodnie. Oferta i poszczególne promocje obowiązują przez 13 dni lub do wyczerpania zapasów. Co znajdziesz na stronach ulotki? Wśród pogrupowanych tematycznie kategorii produktów dominują artykuły spożywcze. Każda Groszek gazetka promocyjna składa się z wyselekcjonowanych przez sklep propozycji, które objęte są rabatami. Wyprzedaż w sklepie zawsze obejmuje mięsa i wędliny, nabiał, owoce i warzywa, słone przekąski, napoje oraz słodycze.

Sklep Groszek

Shop

Groszek to polska sieć samoobsługowych dyskontów spożywczych należąca do Grupy Eurocash, która wraz z takimi sklepami jak: Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan i ABC należy do kategorii Supermarkety. Znakiem rozpoznawczym sieci sklepów Groszek na tle konkurencji są czerwono-zielony napis stanowiący logo marki oraz rozpoznawalne hasło - Twój sklep na co dzień.

Od początku istnienia Groszek działa w systemie franczyzowym. Na dzień dzisiejszy sieć zrzesza ponad 1700 placówek różnej wielkości, które zlokalizowane są na terenie całego kraju. Oddziały sklepu Groszek znajdziesz zarówno w większych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, np. takich, jak: Poznań, Kielce, Lublin, Warszawa, Grudziądz i Gdańsk. Nie masz pewności, czy w Twojej okolicy znajduje się jedna z placówek sieci? Odwiedź witrynę marki dostępną pod adresem groszek.com.pl i skorzystaj z wyszukiwarki najbliższych sklepów Groszek.

Oferta Groszek

Assortment

Oferta Groszek to szeroka gama propozycji marki, które doskonale opisują słowa – dobre, sprawdzone i zawsze w korzystnej cenie. W placówkach sieci znajdziesz asortyment, za pomocą którego kompleksowo zaopatrzysz swoją lodówkę. Co więcej, dzięki rabatom, jakie oferuje na artykuły gazetka promocyjna Groszek, za zakupy zapłacisz dosłownie grosze. Co zatem możesz odszukać w ulotkach i na sklepowych półkach sieci? Codzienne czekają tutaj na Ciebie artykuły spożywcze najlepszej jakości, m.in. aromatyczne i chrupiące pieczywo, wysokogatunkowe wędliny czy pyszny nabiał, dzięki którym śniadanie stanie się Twoim ulubionym posiłkiem w ciągu dnia. Oferta groszek to również świeże owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców czy wyśmienite słodkie i słone przekąski – idealne, gdy masz ochotę wrzucić coś na ząb.

Warto zaznaczyć, że oprócz asortymentu znanych producentów w sklepie oferowane są również produkty marki własnej „Groszek”. To wysokiej jakości artykuły różnych kategorii w atrakcyjnej cenie. Oferta obejmuje m.in. czekolady, orzeszki, ryże, makarony czy puszkowane warzywa.

To jednak nie wszystko, co możesz znaleźć w aktualnych propozycjach czy w trakcie wyprzedaży w sklepie. W celu lepszego poznania asortymentu wejdź koniecznie tutaj i sprawdź, co jeszcze skrywa w sobie najnowsza gazetka prezentująca bieżącą ofertę! Pamiętaj, że Groszek Gazetka jest dostępna od 13.06.2024.

Aktualna gazetka Groszek – miej ją zawsze pod ręką z Kimbino.pl!

Kimbino App

Aktualna gazetka Groszek dostępna o dowolnym miejscu i czasie? To możliwe z Kimbino.pl! Wystarczy, że wejdziesz na Kimbino.pl lub zainstalujesz aplikację Kimbino, a następnie wybierzesz kategorię marketu i konkretną markę. Jeśli dana ulotka lub gazetka promocyjna nie zainteresuje Cię swoimi propozycjami, bez obaw – do dyspozycji masz jeszcze szereg innych sklepów! Postaw na rozwiązanie portalu Kimbino.pl i oszczędzaj kupując! Udanych zakupów!

REKLAMA

Popularne produkty na Kimbino.pl

Ser
Jogurt
Olej
Kawa
Czekolada
Piwo
Pomidory
Płatki
Makaron
Kiwi
Lody
Woda
Mango
Groszek
Malina
Chipsy
Parówki
Szynka
Papryka
Musztarda

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA