Być może wszyscy polscy klienci znają sklep Brico Marché. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów ma jedną z najmocniejszych pozycji na rynku w Polsce. Brico Marché oferuje prawie wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień. Znajdziesz artykuły w naprawdę dobrych cenach. Brico Marché cały czas wprowadza nowe oferty specjalne. Najnowszą ofertę, ważną od 20.11.2019 znajdziesz tutaj.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie iść na zakupy? Sklepy Brico Marché można znaleźć w wielu miastach Polski, na przykład Aleksandrów Kujawski, Barlinek, Bartoszyce, Bełchatów, Białogard, Bolesławiec. Nie znalazłeś tego, czego szukałeś na naszej stronie internetowej? Sprawdź na oficjalnej stronę sklepu www.bricomarche.pl.

Zapomnij o drukowanych gazetkach i korzystaj z tych w wersji internetowej. Kimbino pozwala na sprawdzenie oferty sklepu Brico Marché online i wygodnie w dowolnym momencie. Nigdy więcej marnotrawstwa! Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu Brico Marché w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Śledzenie najnowszych ofert sklepu Brico Marché może wydawać się czasochłonne. Jednak to nieprawda. Wystarczy zapisać się do naszego newslettera lub pobierać naszą aplikację Kimbino. W ten sposób nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty ze sklepu Brico Marché, a zaoszczędzisz dużo czasu w porównaniu do przeglądania drukowanych gazetek.

Święto zakupów w Black Friday dotarło również do Brico Marché. Sprawdź naszą specjalną ofertę na Czarny Piątek 2019 w nowej ulotce Brico Marché! Najnowsza ulotka o nazwie Brico Marché- Gazetka jest ważna od 20.11.2019 - 24.12.2019. Nie przegap wspaniałych rabatów w Czarny piątek w Brico Marché. W kategorii Dom, ogród znajdziesz także wiele innych ulotek na Black Friday. Jeśli zamierzasz kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem i szukasz inspiracji, sprawdź wszystkie ulotki promocyjne w Black Friday i oszczędzaj. Kimbino prezentuje najlepsze rabaty w Black Friday.