Logo Dino
3/5

Dino Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Dino Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Sklep Dino zaliczany jest do najbardziej znanych sklepów wśród polskich klientów. Śmiało można powiedzieć, że stał się jednym z liderów rynku w naszym kraju. W sklepie Dino to mało prawdopodobne, że nie dostaniesz produktu, którego potrzebujesz. A nawet zaoszczędzisz pieniądze. Sklep Dino regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 05.10.2022 możesz sprawdzić tutaj.

Wciąż zastanawiasz się, gdzie iść na zakupy? Sklepy Dino można znaleźć w wielu miastach Polski, na przykład Wrocław, Leszno (Wielkopolskie), Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Łódź. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów, wejdź na oficjalną stronę sklepu marketdino.pl, gdzie również prezentowane są aktualne oferty.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Dino trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Cudownie, że szukasz najnowszych ofert firmy Dino online! Dzięki temu przyczynisz się do poprawy jakości środowiska.

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Czy chcesz śledzić gazetki sklepu Dino? Zrób to mądrze: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty Dino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Dino w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Dino
Logo Dino