Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Logo Takko
3/5

Takko gazetka promocyjna od 05.05.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Takko

Takko gazetka

Gazetka Takko

3/5
Actual brochure

Takko to miejsce dla całej rodziny! A biorąc pod uwagę fakt, że asortyment sklepu jest zróżnicowany, to przy selekcji rzeczy, które ostatecznie trafią do Twojego zakupowego koszyka, możesz się posłużyć najnowszą gazetką Takko. Szczególnie, że wybór jest ogromny – i to nie tylko ze względu na rodzaj oferowanego towaru, ale i dostępne rozmiary.

Nowa gazetka Takko wychodzi regularnie – jest aktualizowana co tydzień. Nie brakuje w niej informacji o nowościach, wyprzedażach i rabatach. Oferowane obniżki obejmują różne produkty – sięgają nawet 50% w porównaniu do standardowych cen. Jeśli będziesz regularnie sięgać po ulotki Takko, z pewnością żadna zakupowa okazja Cię nie ominie.

Bieżącą ofertę Takko Gazetka możesz sprawdzić tutaj. Jest ważna od 05.05.2024.

 

 

Sklep Takko

Shop

Takko jest jednym z największych dyskontów odzieżowych w Europie – na całą sieć składa się 1900 sklepów, dostępnych w 17 krajach. Początki firmy sięgają 1982 roku. I choć powstała ona w Niemczech, to dziś należy do brytyjskiego Apax. W Polsce oferta Takko jest dostępna od 2008 roku. W tym przypadku sklepy są zlokalizowane w kilkudziesięciu miastach. Dodatkowych informacji o aktualnych promocjach dostarczy Ci aktualna gazetka Takko. Jeśli zaś nie widzisz tam tego, czego obecnie szukasz, zajrzyj na naszą stronę. W Odzież, obuwie i sport zebraliśmy oferty z innych sklepów z podobnym asortymentem – m.in. BonPrix, Pepco, Go Sport, Kik, Deichmann, Bata, CCC, Ryłko, Martes sport i Decathlon.

Pamiętaj, że dostęp do wszystkich produktów oraz wyprzedaży w Takko znajdziesz też na takko.com. Jest to również doskonałe źródło informacji o lokalizacji i godzinach otwarcia poszczególnych sklepów z tej sieci.

 

 

Oferta Takko – tu znajdziesz szeroki wybór produktów w niskich cenach

Assortment

Sieć odzieżowych sklepów Takko ma w swojej ofercie wyłącznie marki własne Takko Fashion. Mówimy tu zarówno o modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, a także o licznych dodatkach czy bieliźnie. W ten sposób w jednym miejscu duże zakupy mogą zrobić całe rodziny. Gazetka Takko dostarczy Ci informacji, które produkty są aktualnie najbardziej atrakcyjne cenowo.

Należy tu zaznaczyć, że cały towar jest wysokiej jakości. Jest też pogrupowany na kategorie, ułatwiające zakup m.in. kurtek, koszul, swetrów, spodni czy biżuterii. W ten sposób łatwo wyłapiesz nie tylko to, co najbardziej Cię interesuje, ale i najlepsze promocje Takko. Zajrzyj do Takko Gazetka i przekonaj się, jak wiele rzeczy możesz kupić w Takko.

 

 

Najnowsza gazetka Takko zawsze na Kimbino!

Kimbino App

Gazetka promocyjna Takko to doskonałe narzędzie do wyłapywania aktualnych promocji. Szczególnie, że nowych rabatów nie brakuje! Najnowszą ulotkę znajdziesz zawsze w  Kimbino – na stronie Kimbino.pl. Dostępna jest również jej wersja mobilna – aplikacja Kimbino pozwoli Ci przeglądać najnowszą gazetkę Takko na smartfonie czy tablecie. To przykład na to, że KImbino działa ekologicznie, a Ty nie marnujesz papieru i nie przyczyniasz się do bezsensownej wycinki drzew.

Marzysz o sukience z najnowszej kolekcji Takko? Chcesz kupić oryginalną koszulę z wyprzedaży w Takko? W Kimbino znajdziesz wszystko to, czego potrzebujecie Ty i Twoja rodzina!

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

 

 
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA