Kimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto
Logo Zooplus
3/5

Zooplus gazetka promocyjna od następnego tygodnia - ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Zooplus - gazetka i oferty promocyjne

Oferta zooplus na przyszły tydzień

3/5
Actual brochure

Zooplus sklep to miejsce dla każdego, kto kocha zwierzęta! Znajdziesz tu wiele przydatnych gadżetów, a także szeroki wybór karmy – i to niezależnie od tego, czy twoim domowym pupilem jest pies, kot, chomik, rybka czy inne zwierzę. Pełen asortyment zooplus liczy ponad 11 tysięcy produktów!


W związku z tym, że jest to sklep internetowy, zooplus gazetka ma formę elektroniczną. Warto się z nią zapoznać, bo pozwala na regularne korzystanie z najnowszych ofert specjalnych i promocji. Wyprzedaże są również dostępne w ramach tzw. zooOutlet, czyli podczas czyszczenia magazynów. A i na tym nie koniec, bo klienci mogą przystąpić do programu lojalnościowego zooPunkty (każde wydane 4,00 zł to 1 punkt), które z czasem można wykorzystać dla siebie (w formie cenowych okazji) albo dla zwierząt (przekazując je na cele charytatywne).


Jeśli chcesz sprawdzić, co zawiera aktualna oferta gazetka Zooplus , to zajrzyj tutaj. Jednak pamiętaj, że jest ona ograniczona czasowo – obowiązuje od następnego tygodnia.

Sklep zooplus

Shop

Zooplus to internetowy sklep zoologiczny, który istnieje od 1999 roku. Założono go w Niemczech. Od samego początku służy miłośnikom zwierząt, dostarczając im różnorodny asortyment. To przede wszystkim karma oraz różnego typu akcesoria dla domowych pupili. Wszystko w doskonałej jakości i za niską cenę – nie bez powodu zooplus sklep reklamuje się hasłem „promocje, że łapki lizać”, tutaj atrakcyjnych rabatów nie brakuje!


Wszystkie produkty są na wyciągnięcie ręki, możesz je zamówić bez wychodzenia z domu. Jeśli w wirtualnym koszyku zgromadzisz rzeczy, których łączna wartość wyniesie minimum 99 złotych, to możesz liczyć na bezpłatną dostawę. Szczegóły są dostępne na oficjalnej platformie internetowej sklepu zooplus.pl - znajdziesz tam pełną ofertę zooplus.


Zajrzyj też do Inne z ofertami z innych tego typu platform zakupowych. Natrafisz tam na podobny asortyment – m.in. Tchibo, Tupperware, Mango, Smyk, Flying Tiger, Maxi Zoo, Empik, Apart, Aliexpress i Allegro.

W sklepie zooplus znajdziesz szeroki wybór produktów

Assortment

Zooplus to miejsce ze starannie wyselekcjonowaną i szeroką ofertą dla opiekunów zwierząt. Przykładowo, jeśli szukasz karmy dla psa, to możesz wybierać spośród produktów Royal Canin, Hill's, Josera i wielu innych. Na uwagę zasługują ponadto marki własne sklepu zooplus, takie jak na przykład zooplus Bio (z karmą organiczną) czy zooplus Classic (z mokrą karmą z wołowiną, kurczakiem, dziczyzną).


Należy podkreślić: asortyment zooplus nie ogranicza się wyłącznie do czworonogów. Różnorodna oferta pozwala także na zaspokojenie potrzeb właścicieli skrzydlatych czy akwariowych przyjaciół człowieka. Mówimy tu o pokarmie, suplementach diety i o różnego typu akcesoriach (produkty do pielęgnacji, zabawki itp.).
Zajrzyj do gazetka Zooplus i przekonaj się, jak wiele rzeczy możesz kupić w okazyjnych cenach. Aktualne zooplus rabaty znajdziesz tutaj.

 

Zooplus gazetka w Kimbino – karma i akcesoria dla każdego pupila

Kimbino App

Najlepszą karmę oraz liczne akcesoria dla swojego pupila znajdziesz w Kimbino w formie gazetki zooplus. Ta ulotka to źródło zawsze aktualnych informacji o najnowszych okazjach cenowych. Obejmuje różnorodną karmę – także tę specjalistyczną, przydatną na przykład wtedy, kiedy twój pupil cierpi na alergie pokarmowe, ma problemy z trawieniem albo wymaga stosowania diety opartej na surowym mięsie. Dostępny na Kimbino zooplus rabat obejmuje ponadto różnego typu akcesoria – transportery, legowiska, ubranka, poidełka i wiele innych.


Dzięki Kimbino, informacje o wszystkich rabatach są w jednym miejscu. Elektroniczna forma gazetki wpisuje się zaś w ekologiczne trendy – możesz ją przeglądać bez przyczyniania się do marnowania papieru. Sprawdź na stronie Kimbino.pl albo w aplikacji Kimbino.


Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

 

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Zooplus
Logo Zooplus

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.