Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Zooplus gazetka promocyjna od 05.07.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Zooplus

Zooplus - gazetka i oferty promocyjne

Oferta zooplus na przyszły tydzień

3/5
Actual brochure

Zooplus sklep to miejsce dla każdego, kto kocha zwierzęta! Znajdziesz tu wiele przydatnych gadżetów, a także szeroki wybór karmy – i to niezależnie od tego, czy twoim domowym pupilem jest pies, kot, chomik, rybka czy inne zwierzę. Pełen asortyment zooplus liczy ponad 11 tysięcy produktów!


W związku z tym, że jest to sklep internetowy, zooplus gazetka ma formę elektroniczną. Warto się z nią zapoznać, bo pozwala na regularne korzystanie z najnowszych ofert specjalnych i promocji. Wyprzedaże są również dostępne w ramach tzw. zooOutlet, czyli podczas czyszczenia magazynów. A i na tym nie koniec, bo klienci mogą przystąpić do programu lojalnościowego zooPunkty (każde wydane 4,00 zł to 1 punkt), które z czasem można wykorzystać dla siebie (w formie cenowych okazji) albo dla zwierząt (przekazując je na cele charytatywne).


Jeśli chcesz sprawdzić, co zawiera aktualna oferta Zooplus Gazetka, to zajrzyj tutaj. Jednak pamiętaj, że jest ona ograniczona czasowo – obowiązuje od 05.07.2024.

Sklep zooplus

Shop

Zooplus to internetowy sklep zoologiczny, który istnieje od 1999 roku. Założono go w Niemczech. Od samego początku służy miłośnikom zwierząt, dostarczając im różnorodny asortyment. To przede wszystkim karma oraz różnego typu akcesoria dla domowych pupili. Wszystko w doskonałej jakości i za niską cenę – nie bez powodu zooplus sklep reklamuje się hasłem „promocje, że łapki lizać”, tutaj atrakcyjnych rabatów nie brakuje!


Wszystkie produkty są na wyciągnięcie ręki, możesz je zamówić bez wychodzenia z domu. Jeśli w wirtualnym koszyku zgromadzisz rzeczy, których łączna wartość wyniesie minimum 99 złotych, to możesz liczyć na bezpłatną dostawę. Szczegóły są dostępne na oficjalnej platformie internetowej sklepu zooplus.pl - znajdziesz tam pełną ofertę zooplus.


Zajrzyj też do Inne z ofertami z innych tego typu platform zakupowych. Natrafisz tam na podobny asortyment – m.in. Tchibo, Tupperware, Mango.pl, Smyk, Flying Tiger, Maxi Zoo, Empik, Apart, Aliexpress i Allegro.

W sklepie zooplus znajdziesz szeroki wybór produktów

Assortment

Zooplus to miejsce ze starannie wyselekcjonowaną i szeroką ofertą dla opiekunów zwierząt. Przykładowo, jeśli szukasz karmy dla psa, to możesz wybierać spośród produktów Royal Canin, Hill's, Josera i wielu innych. Na uwagę zasługują ponadto marki własne sklepu zooplus, takie jak na przykład zooplus Bio (z karmą organiczną) czy zooplus Classic (z mokrą karmą z wołowiną, kurczakiem, dziczyzną).


Należy podkreślić: asortyment zooplus nie ogranicza się wyłącznie do czworonogów. Różnorodna oferta pozwala także na zaspokojenie potrzeb właścicieli skrzydlatych czy akwariowych przyjaciół człowieka. Mówimy tu o pokarmie, suplementach diety i o różnego typu akcesoriach (produkty do pielęgnacji, zabawki itp.).
Zajrzyj do Zooplus Gazetka i przekonaj się, jak wiele rzeczy możesz kupić w okazyjnych cenach. Aktualne zooplus rabaty znajdziesz tutaj.

 

Zooplus gazetka w Kimbino – karma i akcesoria dla każdego pupila

Kimbino App

Najlepszą karmę oraz liczne akcesoria dla swojego pupila znajdziesz w Kimbino w formie gazetki zooplus. Ta ulotka to źródło zawsze aktualnych informacji o najnowszych okazjach cenowych. Obejmuje różnorodną karmę – także tę specjalistyczną, przydatną na przykład wtedy, kiedy twój pupil cierpi na alergie pokarmowe, ma problemy z trawieniem albo wymaga stosowania diety opartej na surowym mięsie. Dostępny na Kimbino zooplus rabat obejmuje ponadto różnego typu akcesoria – transportery, legowiska, ubranka, poidełka i wiele innych.


Dzięki Kimbino, informacje o wszystkich rabatach są w jednym miejscu. Elektroniczna forma gazetki wpisuje się zaś w ekologiczne trendy – możesz ją przeglądać bez przyczyniania się do marnowania papieru. Sprawdź na stronie Kimbino.pl albo w aplikacji Kimbino.


Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

 

REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA