Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Logo Aliexpress
3/5

Aliexpress gazetka promocyjna od 26.05.2024 - ulotka i oferta

REKLAMA
Aliexpress

Aliexpress gazetka

​​Gazetka AliExpress

3/5
Actual brochure

AliExpress to internetowy serwis sprzedażowy, który pozwala na kupowanie najróżniejszych rzeczy z nawet najdalszych zakątków na świecie. W związku z tym, że zawiera ponad 111 milionów ofert, przy wyborze tych najkorzystniejszych warto sięgnąć po gazetkę promocyjną AliExpress. W ten sposób, w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu oraz przy minimalizacji kosztów możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Co więcej, wyprzedaż w AliExpress to częsta praktyka dlatego dzięki takim działaniom możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

W związku z tym, że zakupy odbywają się na platformie e-commerce, sama gazetka AliExpress też ma formę elektroniczną. Dosłownie co tydzień pojawiają się w niej nowe informacje o kolejnych promocjach. Rabaty potrafią sięgać nawet 50% regularnych cen. W praktyce: tanie produkty z dosłownie całego świata masz na wyciągnięcie ręki!

Aktualną ofertę Aliexpress promocje łatwo sprawdzisz tutaj. Pamiętaj jednak, że ma ograniczony okres obowiązywania – jest ważna od 26.05.2024.

 

Sklep AliExpress

Shop

AliExpress jest chińskim serwisem internetowym, działającym od 2010 roku. Jest częścią holdingu „Alibaba Group”. Średnio, w każdym miesiącu, korzysta z niego prawie 150 milionów ludzi. To, co kupią, trafia później do około 200 krajów na świecie. Większość z nich jest wysyłana bez konieczności uiszczenia opłaty za przesyłkę. Mało tego! Można je odebrać na przykład przy użyciu paczkowych automatów. 

AliExpress umożliwia bezpośrednią komunikację ze sprzedawcami. Dzięki temu, różnego typu produkty można kupić w niskich cenach. Najbardziej aktualne promocje AliExpress są dostępne w ulotkach. A jeśli okaże się, że najnowsza gazetka AliExpress nie zawiera rabatów na to, czego akurat potrzebujesz, to zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę. W Inne znajdziesz oferty z innych tego typu platform zakupowych, oferujących podobny asortyment – m.in. Tchibo, Tupperware, Mango.pl, Smyk, Flying Tiger, Maxi Zoo, Zooplus, Empik, Apart i Allegro.

Szczegółowe informacje na temat tego, co kryje bieżąca oferta AliExpress, znajdziesz też na oficjalnej stronie internetowej aliexpress.com. Cały asortyment został tam podzielony na kategorie. W ten sposób łatwo kupisz ubrania, elektronikę, narzędzia do majsterkowania, części zamienne do samochodów, biżuterię, artykuły biurowe i wiele, wiele innych rzeczy.

 

Oferta AliExpress – szybko, tanio i bez wychodzenia z domu

Assortment

W AliExpress znajdziesz szeroki wybór produktów w sprzedaży detalicznej. W asortymencie nie brakuje też znanych marek, takich jak Adidas, Casio, Lacoste, New Balance czy Nike. Oczywiście, to tylko przykłady! Wybór towaru jest znacznie większy.

Rzeczy, które aktualnie można kupić ze zniżką, znajdziesz w nowej gazetce AliExpress. Zajrzyj do Aliexpress promocje i przekonaj się, jak wiele produktów możesz kupić bez wychodzenia z domu.

 

Aktualna gazetka AliExpress – znajdziesz ją na Kimbino!

Kimbino App

Aktualna gazetka AliExpress to źródło informacji o najnowszych okazjach cenowych. Warto je śledzić, bo rabatów (i to tych, które sięgają kilkudziesięciu procent) nie brakuje! Najnowsza ulotka AliExpress jest dostępna na Kimbino. Znajdziesz ją na stronie Kimbino.pl albo w aplikacji Kimbino. To dobry sposób na to, by wszystkie promocje AliExpress mieć dosłownie pod ręką i to w ekologicznym, bo elektronicznym wydaniu. W ten sposób, dzięki Kimbino nie przyczyniasz się do wycinki drzew – dokonujesz rozsądnych zakupów bez marnowania papieru.

Szukasz na AliExpress ubrań, artykułów biurowych, różnego typu urządzeń czy akcesoriów? To i wiele więcej znajdziesz w Kimbino. W jednym miejscu zgromadzone jest to, co może się przydać Tobie i Twojej rodzinie.

Do zobaczenia – Twoje Kimbino!

 

REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA