Kimbino
Kimbino

Dom, ogród - gazetki promocyjne

Interesują Cię najlepsze okazje w kategorii Dom, ogród? W Kimbino wszystkie ulotki gazetki są dostępne w jednym miejscu, a do tego wygodnie uporządkowane. Sprawdź najnowsze promocje w swoich ulubionych sklepach!
Zdecydowanie najpopularniejsze są Action, TEDi, OBI, JYSK, Mrówka, Leroy Merlin, Bodzio, Salony Agata, Brico Marché i Castorama, ale znajdziesz u nas także wiele innych sklepów.

Dzięki Kimbino możesz jeszcze lepiej zaplanować swoje kolejne zakupy. W zakładce 3 przygotowaliśmy dla Ciebie gazetki w formie online z kategorii Dom, ogród. Sprawdź Jeśli interesuje Cię wyłącznie oferta sklepów dostępnych w Twoim miejscu zamieszkania, wybierz je z listy najpopularniejszych miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź i Szczecin. Nie znalazłeś go? Wpisz jego nazwę w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu strony!

By nie przegapić żadnej okazji, zapisz się do newslettera albo pobierz aplikację na telefon Kimbino, która dodatkowo ułatwi Ci przeglądanie ofert.
Jednym z naszych celów jest ograniczenie produkcji odpadów, dlatego dziękujemy, że wybrałeś Kimbino! W jednym miejscu zgromadziliśmy tysiące papierowych ulotek i gazetek, w wygodnej formie online. W ten sposób możesz przeglądać najnowsze oferty z kategorii Dom, ogród w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas, a także dbasz o środowisko!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA