Kimbino
Kimbino

Drogeria, kosmetyki - gazetki promocyjne

Zebraliśmy wszystkie najnowsze ulotki i gazetki promocyjne z Twoich ulubionych sklepów w kategorii Drogeria, kosmetyki. Kimbino pomoże Ci szybko znaleźć najlepsze oferty, dzięki czemu sporo zaoszczędzisz podczas zakupów.
Zdecydowanie najpopularniejsze są Ziko, Rossmann, Hebe, Avon, Oriflame, Douglas, Drogerie Natura, Mary Kay, Super-pharm i Drogerie Polskie, ale znajdziesz u nas także wiele innych sklepów.

Dzięki Kimbino możesz jeszcze lepiej zaplanować swoje kolejne zakupy. W zakładce 3 przygotowaliśmy dla Ciebie gazetki w formie online z kategorii Drogeria, kosmetyki. Sprawdź Jeśli interesuje Cię wyłącznie oferta sklepów dostępnych w Twoim miejscu zamieszkania, wybierz je z listy najpopularniejszych miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź i Szczecin. Nie znalazłeś go? Wpisz jego nazwę w pasku wyszukiwania w prawym górnym rogu strony!

Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma czas na dokładne sprawdzanie wszystkich ofert. Stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną Kimbino, która umożliwia szybkie przeglądanie gazetek, a także na bieżąco powiadamia Cię o najnowszych okazjach.
Dołącz do nas, by na zawsze pozbyć się irytujących papierowych ulotek i gazetek! Nie ma sensu zaśmiecać sobie mieszkania. Dzięki Kimbino w każdej chwili możesz sprawdzić oferty sklepów z kategorii Drogeria, kosmetyki. Zaplanuj swoje zakupy i zacznij oszczędzać już dziś!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA