Kimbino
Kimbino

Supermarkety - gazetki promocyjne

Zebraliśmy wszystkie najnowsze ulotki i gazetki promocyjne z Twoich ulubionych sklepów w kategorii Supermarkety. Kimbino pomoże Ci szybko znaleźć najlepsze oferty, dzięki czemu sporo zaoszczędzisz podczas zakupów.
Nie zapomnij sprawdzić oferty najpopularniejszych sklepów, takich jak: Dino, Biedronka, Lidl, Kaufland, Stokrotka, Netto, POLOmarket, Lewiatan, Delikatesy Centrum i Intermarche.

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc w zakupach. W tej sekcji 3 znajdziesz aktualne gazetki i ulotki w wersji online. Sprawdź najnowsze z nich, by szybko i rozsądnie zaplanować swoje zakupy: Czy wiesz, że oferty specjalne i promocje w sklepach mogą się różnić w poszczególnych miastach? W Polsce najwięcej sklepów mieści się w: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź i Szczecin. Sprawdź najnowsze gazetki w jednym z nich lub wyszukaj własne miejsce zamieszkania za pomocą paska na górze strony. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić najlepsze okazje w Twojej okolicy.

Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma czas na dokładne sprawdzanie wszystkich ofert. Stworzyliśmy wygodną aplikację mobilną Kimbino, która umożliwia szybkie przeglądanie gazetek, a także na bieżąco powiadamia Cię o najnowszych okazjach.
Jednym z naszych celów jest ograniczenie produkcji odpadów, dlatego dziękujemy, że wybrałeś Kimbino! W jednym miejscu zgromadziliśmy tysiące papierowych ulotek i gazetek, w wygodnej formie online. W ten sposób możesz przeglądać najnowsze oferty z kategorii Supermarkety w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas, a także dbasz o środowisko!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA