Logo Bata
3/5

Bata Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Bata Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Bata to jeden z najpopularniejszych sklepów wśród polskich Klientów. Każdego zyskuje zaufanie setek osób robiących zakupy na terenie całego kraju. Asortyment produktów w sklepie Bata jest tak szeroki, że można kupić prawie wszystko, czego potrzebujesz. Ceny również przypadną Ci do gustu. Stale nowe i atrakcyjne oferty, to domena sklepu Bata. tutaj możesz znaleźć najnowsze gazetki reklamowe ważne od 01.10.2022.

Jeśli nie wiesz, który sklep Bata jest najbliższy, możesz wypróbować ten Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Gorzów Wielkopolski, Katowice. Nie możesz znaleźć konkretnego produktu? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.bata.pl już teraz.

Zapomnij o drukowanych gazetkach i korzystaj z tych w wersji internetowej. Kimbino pozwala na sprawdzenie oferty sklepu Bata online i wygodnie w dowolnym momencie. Nigdy więcej marnotrawstwa! Papierowe ulotki są szkodliwe dla środowiska. Dlatego doceniamy, że szukasz najnowszych ofert sklepu Bata online.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Postaraj się to zrobić, kupując produkty po niższych cenach, dzięki którym niebawem zobaczysz efekty.

Oferta specjalna sklepu Bata jest na tyle korzystna, że pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co powinieneś zrobić, aby nie przegapić żadnej specjalnej oferty marketu Bata To proste: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Bata w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Bata
Logo Bata