Logo Komputronik
3/5

Komputronik Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Komputronik Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Prawie każdy wie, że Komputronik jest jednym z lepszych polskich marketów. Wśród klientów sklep Komputronik jest dobrze znany dzięki szerokiej ofercie produktów i znakomitym cenom. Klienci dostają tam wszystko, czego potrzebują. Nowe promocje na wyciągnięcie ręki? Komputronik regularnie przygotowuje je dla swoich klientów. Zaktualizowana oferta ważna od 23.09.2022 dostępna jest tutaj.

Wiesz o tym, że market Komputronik to wiele sklepów w całej Polsce?. Możesz robić zakupy w różnych miastach, na przykład Warszawa, Poznań, Przemyśl, Szczecin, Wrocław. Szukasz produktu, ale nie ma o nim informacji na naszej stronie internetowej? Odwiedź oficjalną witrynę sklepu www.komputronik.pl.

Zapomnij o drukowanych gazetkach i korzystaj z tych w wersji internetowej. Kimbino pozwala na sprawdzenie oferty sklepu Komputronik online i wygodnie w dowolnym momencie. Nigdy więcej marnotrawstwa! Ochrona środowiska jest naszym priorytetem. Dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wolisz ulotki z ofertą Komputronik w formie online, a nie drukowanej.

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Czy chcesz śledzić gazetki sklepu Komputronik? Zrób to mądrze: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej specjalnej oferty Komputronik.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Komputronik w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Komputronik
Logo Komputronik