Logo JYSK
4/5

JYSK Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

JYSK Łódź gazetka

4/5
Actual brochure

Być może wszyscy polscy klienci znają sklep JYSK. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów ma jedną z najmocniejszych pozycji na rynku w Polsce. W sklepie JYSK możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Kupuj produkty w atrakcyjnych cenach.

Wiesz o tym, że market JYSK to wiele sklepów w całej Polsce?. Możesz robić zakupy w różnych miastach, na przykład Warszawa, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań. Oficjalne strony internetowe służą informowaniu klientów o sklepie i asortymencie produktów. Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie internetowej tego, czego szukałeś, możesz odwiedzić oficjalną stronę sklepu jysk.pl.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu JYSK trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Ochrona środowiska to nie tylko frazes. Dlatego cieszymy się, że sprawdzasz najnowszą ofertę sklepu JYSK online, a nie jej wersję drukowaną. Wiele drzew zostanie uratowanych w ten sposób. Dziękujemy!

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Dzisiaj każdy może zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko dzięki specjalnym ofertom sklepu JYSK i biuletynu Kimbino. Zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino. Zajmie ci to tylko kilka sekund i sprawdzisz oferty specjalne sklepu JYSK. Twoje Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów JYSK w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo JYSK
Logo JYSK