Logo Kik
4/5

Kik Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Kik Łódź gazetka

4/5
Actual brochure

Prawie każdy wie, że Kik jest jednym z lepszych polskich marketów. Szeroka gama wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach – to znak rozpoznawczy sklepu Kik. Odwiedzając sklep Kik zawsze znajdziesz to, po co przyszedłeś. Nowe promocje na wyciągnięcie ręki? Kik regularnie przygotowuje je dla swoich klientów. Zaktualizowana oferta ważna od 26.09.2022 dostępna jest tutaj.

Jeśli nie wiesz, który sklep Kik jest najbliższy, możesz wypróbować ten Bogatynia, Słubice, Poznań, Łódź, Warszawa. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów, wejdź na oficjalną stronę sklepu www.kik.pl, gdzie również prezentowane są aktualne oferty.

Zapomnij o drukowanych gazetkach i korzystaj z tych w wersji internetowej. Kimbino pozwala na sprawdzenie oferty sklepu Kik online i wygodnie w dowolnym momencie. Nigdy więcej marnotrawstwa! Sprawdzanie najnowszej oferty ze sklepu Kik w internecie jest o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż popularne gazetki drukowane. Cieszymy się, że wolisz wersję online.

Jak zacząć oszczędzać? Po prostu kupować taniej!

Nie przegap specjalnej oferty sklepu Kik. Zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Otrzymasz dostęp do najnowszych ofert marketu Kik. Twoje Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Kik w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Kik
Logo Kik