Logo BonPrix
3/5

BonPrix Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

BonPrix Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Kto by nie wiedział o sklepie BonPrix! Dzięki doskonałej ofercie produktów i ciekawych promocji, odegrała wiodącą rolę w Polsce! Aby poznać najlepsze oferty, odwiedź sklep BonPrix. Są dumni z tego, co oferują. Hasło marketu to wystarczający dowód - Bonprix – it’s me!. Szeroki asortyment produktów w sklepie BonPrix i jego znakomite ceny, pozwalają uzyskać wszystko, czego potrzebujesz. Sklep BonPrix regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 16.09.2022 możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli nie wiesz, który sklep BonPrix jest najbliższy, możesz wypróbować ten Łódź. Jeśli nie udało Ci się znaleźć produktów, wejdź na oficjalną stronę sklepu www.bonprix.pl, gdzie również prezentowane są aktualne oferty.

Chcesz iść na zakupy? Na pewno nie musisz zabierać ze sobą żadnej dużej ulotki! Wersja online najnowszej oferty ze sklepu BonPrix jest praktyczna i dostępna w serwisie Kimbino. Ochrona środowiska jest naszym priorytetem. Dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wolisz ulotki z ofertą BonPrix w formie online, a nie drukowanej.

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dzisiaj każdy może zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystko dzięki specjalnym ofertom sklepu BonPrix i biuletynu Kimbino. Zapisz się do naszego newslettera lub pobierz naszą aplikację Kimbino. Zajmie ci to tylko kilka sekund i sprawdzisz oferty specjalne sklepu BonPrix. Twoje Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów BonPrix w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo BonPrix
Logo BonPrix