Logo Max elektro
3/5

Max elektro Andrychów - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Max elektro Andrychów gazetka

3/5
Actual brochure

Wszyscy już słyszeli o sklepie Max elektro. Jest to jeden z najchętniej wybieranych sklepów w naszym kraju. Max elektro oferuje wszystko, czego potrzebujesz i to w atrakcyjnych cenach! Stale nowe i atrakcyjne oferty, to domena sklepu Max elektro. tutaj możesz znaleźć najnowsze gazetki reklamowe ważne od 01.12.2022.

Max elektro ma swoje sklepy w wielu miastach w całej Polsce. Gdzie są dokładnie? Na przykład Kraśnik, Nowy Sącz, Rzeszów, Dębica, Gorlice. Na stronie nie ma tego, czego szukasz? Odwiedź oficjalną stronę sklepu maxelektro.pl i wybieraj potrzebne produkty.

Dlaczego warto korzystać z kimbino.pl? Przede wszystkim - nie ma odpadów. Ponadto ulotki są wyraźnie ułożone. W końcu ulotka internetowa dostępna wszędzie tam, gdzie bierzesz swój telefon. Sprawdzaj nowości w dowolnym momencie.To największa zaleta ulotek internetowych z najnowszą ofertą sklepu Max elektro. Dziękujemy, że dbasz o ochrony środowiska i lasu. Przeglądając gazetkę sklepu Max elektro w formie elektronicznej, zaoszczędzimy duża ilość papieru. To ważne

Rób zakupy i oszczędzaj jednocześnie! Odwiedzaj kimbino.pl na bieżąco.

Nie przegap specjalnej oferty sklepu Max elektro. Zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Otrzymasz dostęp do najnowszych ofert marketu Max elektro. Twoje Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Max elektro w mieście Andrychów

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Max elektro
Logo Max elektro