false
Kimbino
Kimbino
Logo Max elektro
3/5

Max elektro Łask BLACK FRIDAY 2023 gazetka ☄️ Promocje

REKLAMA
REKLAMA

Oddziały z kategorii w mieście Łask i okolicach

Źródło: here.com

Pozostałe gazetki z kategorii

Max elektro

3/5
Actual brochure
Sprawdź aktualne promocje Max elektro w Łask.
Kimbino pomoże Ci znaleźć najlepsze okazje w Max elektro. Dzięki zróżnicowanej ofercie z pewnością uda Ci się zrobić bogate zakupy, za korzystną cenę!

Max elektro regularnie ogłasza swoje najlepsze promocje w gazetkach. Już teraz sprawdź najnowszą ulotkę Max elektro, ważną od dnia 30.11.2023 - 27.12.2023.
Max elektro mieści się w Łask a także w innych miastach w Polsce, m.in. Przemyśl, Brzozów, Dęblin, Grajewo, Brzesko i Lublin.

Jeśli w gazetce Max elektro nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, sprawdź inne ulotki z kategorii Elektronika, np. RTV Euro AGD, Media Markt, Neonet, Mediaexpert, Komputronik, Sferis i Neopunkt.
Chcesz kupić konkretny produkt w Max elektro, ale nie znalazłeś go w aktualnej gazetce? Odwiedź oficjalną stronę maxelektro.pl, by znaleźć więcej informacji.

Max elektro Łask Black Friday 2023

Święto zakupów w Black Friday dotarło również do Max elektro Łask. Sprawdź naszą specjalną ofertę na Czarny Piątek 2023 w nowej ulotce Max elektro! Najnowsza ulotka o nazwie Max elektro Gazetka jest ważna od 30.11.2023 - 27.12.2023. Nie przegap wspaniałych rabatów w Czarny piątek w Max elektro Łask. W kategorii Elektronika znajdziesz także wiele innych ulotek na Black Friday. Jeśli zamierzasz kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem i szukasz inspiracji, sprawdź wszystkie ulotki promocyjne w Black Friday i oszczędzaj. Kimbino prezentuje najlepsze rabaty w Black Friday.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Max elektro

Otrzymuj gazetki z tego sklepu.

Wystarczy zarejestrować się tutaj.