Logo Ziko
3/5

Ziko Łódź - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Ziko Łódź gazetka

3/5
Actual brochure

Chyba nie ma ludzi, którzy nie znają sklepu Ziko. To właściwie jeden z liderów w Polsce. Ziko oferuje prawie wszystko to, czego potrzebujesz na co dzień. Znajdziesz artykuły w naprawdę dobrych cenach.

W Warszawa, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, Poznań też znajdziesz sklep Ziko. Czy szukałeś czegoś, co nie było dostępne na naszej stronie? Wypróbuj oficjalną stronę sklepu www.ziko.pl.

Drukowane ulotki należą już do przeszłości. Era przyjaznych środowisku i bardziej praktycznych ulotek internetowych prezentujących najnowszą ofertę sklepu Ziko pojawiła się na stronie Kimbino. Ochrona środowiska jest naszym priorytetem. Dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że wolisz ulotki z ofertą Ziko w formie online, a nie drukowanej.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Postaraj się to zrobić, kupując produkty po niższych cenach, dzięki którym niebawem zobaczysz efekty.

Zapisz się do newslettera albo skorzystaj z naszej aplikacji Kimbino. Teraz nie przepuścisz już żadnej okazji ze sklepu Ziko, ponieważ codziennie dostarczamy nowości o produktach z marketu Ziko.

REKLAMA
REKLAMA

Lokalizacje sklepów Ziko w mieście Łódź

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Do sklepu

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Zamknąć
Logo Ziko
Logo Ziko