Kimbino
Szczecin
Kimbino
Szczecin
REKLAMA

Gazetka Kaufland Szczecin » Promocje od 18.07.2024

REKLAMA
Kaufland

Lokalizacje sklepów Kaufland w mieście Szczecin i okolicach

Oddziały z kategorii w mieście Szczecin i okolicach

Pozostałe gazetki z kategorii

Kaufland Szczecin

Witamy w Kaufland Szczecin! Kaufland jest jednym z wiodących supermarketów w Polsce, oferującym wysoką jakość produktów spożywczych oraz szeroki wybór artykułów codziennego użytku. Kaufland dba o zadowolenie swoich klientów, zapewniając konkurencyjne ceny i bogaty wybór produktów. W Szczecinie znajduje się wiele sklepów Kaufland, co zapewnia wygodę i dostępność dla mieszkańców miasta.

Pierwszy sklep Kaufland został otwarty w mieście kilka lat temu, a od tego czasu sieć sklepów Kaufland dynamicznie się rozwija. Przykładowe filie Kaufland w Szczecinie to:

Najnowsza Gazetka Kaufland Szczecin

Sprawdź najnowszą gazetkę Kaufland Szczecin, która obowiązuje od 11.07.2024. Gazetka Kaufland Szczecin to doskonałe źródło atrakcyjnych ofert, promocji i zniżek na szeroki wybór produktów. W najnowszej gazetce znajdziesz wiele produktów spożywczych, napojów, chemii gospodarczej i innych artykułów codziennego użytku. Kliknij tutaj, aby przejrzeć Kaufland gazetka i odkryć fantastyczne oszczędności! 

Godziny Otwarcia Kaufland Szczecin

Chcielibyśmy poinformować, że godziny otwarcia sklepów Kaufland w Szczecinie mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Zazwyczaj sklepy Kaufland są otwarte od godziny 6:00 do 22:00. Jednak warto sprawdzić dokładne godziny otwarcia, zwłaszcza w przypadku odwiedzin w weekendy lub święta. Dla dokładnych informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową Kaufland lub skonsultuj się z lokalnym sklepem. 

Odkryj Więcej na Kimbino

Zachęcamy do odwiedzenia Kimbino.pl, gdzie znajdziesz nie tylko najnowszą gazetkę Kaufland Szczecin, ale także wiele innych interesujących ofert i promocji. Na Kimbino.pl możesz również porównać najlepsze oferty innych sklepów w kategorii supermarketów: Lidl, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka. Sprawdź również naszą aplikację Kimbino, dostępną na Google Play i App Store. Aplikacja umożliwia wygodne przeglądanie gazetek sklepów na Twoim telefonie, gdziekolwiek jesteś.

Nie przegap okazji i zawsze bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami sklepu Kaufland w Szczecinie! Odwiedź Kimbino.pl już dziś i korzystaj z atrakcyjnych zniżek oraz promocji. 

REKLAMA
REKLAMA