KimbinoKimbino
REKLAMA
REKLAMA

Boże Narodzenie z Kimbino

Boże Narodzenie 2021 już niemal puka do naszych drzwi. Czasu coraz mniej, a Ty wciąż nie jesteś gotowy na Święta? Ulotki promocyjne z rabatami na Kimbino pomogą Ci kupić wszystko, co niezbędne – i to znacznie taniej!

Magia Świąt

Święta to magiczny czas, na który z wytęsknieniem czekają nie tylko dzieci, a i dorośli. Rodzinne spotkania to w końcu doskonała okazja do zacieśnienia relacji z najbliższymi, wymiany pozytywnych doświadczeń oraz (a jakże inaczej!) prezentów świątecznych. Wybór upominku pod choinkę nie jest jednak łatwy – zwłaszcza, kiedy czasu jest coraz mniej!

Wyjątkowe prezenty świąteczne

Święta coraz bliżej... Zerkasz nerwowo na kalendarz w obawie, że nie zdążysz z zakupem upominków? Spokojnie! Oferta sklepów jest tak różnorodna, że dla każdego znajdziesz coś odpowiedniego! Po prezenty świąteczne dla najmłodszych zajrzyj koniecznie do SMYK – dzieci na pewno nie będą zawiedzione, gdy pod choinką znajdą wymarzoną zabawkę lub grę. Zastanawiasz się, co kupić mamie? Kosmetyk lub perfum z Notino, Sephory czy Douglasa na pewno miło ją zaskoczy. Tata lubi praktyczne gadżety? Sporo ciekawej elektroniki ma do zaoferowania RTV Euro AGD, Media Expert czy Mall.pl.

Świąteczny nastrój w domu

Boże Narodzenie bez świątecznych dekoracji? Nie ma mowy! W wyczarowaniu wyjątkowego nastroju w domu pomogą Pepco, TEDI i Jysk. Piękne dekoracje ma co roku również Castorama. Odwiedź ją zwłaszcza, jeśli nie masz jeszcze w swoim domu świątecznego drzewka! Święta nie mogą się oczywiście obyć bez tradycyjnych specjałów. W Lidlu lub Biedronce zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne składniki do przygotowania barszczu, karpia, pierniczków oraz wielu innych, regionalnych przysmaków. Boże Narodzenie tuż-tuż – uniknij więc niepotrzebnego stresu i dużych wydatków i już teraz sprawdź ulotki promocyjne interesujących Cię sklepów! Wesołych Świąt!
Kimbino
Zamknąć
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany