Kimbino
Kimbino
Logo Makro
3/5

Makro Łęczna gazetka (14.11.2023) | BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Gazetki z innych miast

Lokalizacje sklepów Makro w mieście Łęczna i okolicach

Oddziały z kategorii w mieście Łęczna i okolicach

Źródło: here.com

Pozostałe gazetki z kategorii

Makro

3/5
Actual brochure
W Łęczna Makro przygotowano już nowe promocje na ten tydzień.
Kimbino pomoże Ci znaleźć najlepsze okazje w Makro. Dzięki zróżnicowanej ofercie z pewnością uda Ci się zrobić bogate zakupy, za korzystną cenę!

Makro regularnie ogłasza swoje najlepsze promocje w gazetkach. Już teraz sprawdź najnowszą ulotkę Makro, ważną od dnia 28.11.2023 - 24.12.2023.
Poza Łęczna, Makro można znaleźć także w innych polskich miastach, m.in. Kraków, Warszawa, Rzeszów, Kielce, Białystok i Olsztyn.

Jeśli szukasz najlepszych ofert, porównaj ceny produktów z gazetek w kategorii Supermarkety. Możesz sprawdzić oferty takich sklepów jak np. Lidl, Kaufland, Tesco, Carrefour, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka.
Wszystkie najważniejsze informacje na temat Makro znajdziesz na oficjalnej stronie makro.pl.

Makro Łęczna Black Friday 2023

Święto zakupów w Black Friday dotarło również do Makro Łęczna. Sprawdź naszą specjalną ofertę na Czarny Piątek 2023 w nowej ulotce Makro! Najnowsza ulotka o nazwie Makro Gazetka jest ważna od 28.11.2023 - 24.12.2023. Nie przegap wspaniałych rabatów w Czarny piątek w Makro Łęczna. W kategorii Supermarkety znajdziesz także wiele innych ulotek na Black Friday. Jeśli zamierzasz kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem i szukasz inspiracji, sprawdź wszystkie ulotki promocyjne w Black Friday i oszczędzaj. Kimbino prezentuje najlepsze rabaty w Black Friday.
REKLAMA
REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Makro

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.