Logo Makro
3/5

Makro Łęczna - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

REKLAMA
REKLAMA

Makro Łęczna gazetka

3/5
Actual brochure

Sklep Makro. W Polsce jest ma ludzi, którzy nie znają tego sklepu. Wszakże dzięki swojej popularności wśród klientów jest jednym z liderów na polskim rynku. W sklepie Makro możesz kupić niemal wszystko, czego potrzebujesz. Kupuj produkty w atrakcyjnych cenach. Sklep Makro regularnie publikuje nowe oferty. Najnowsze promocje ważne od 29.11.2022 możesz sprawdzić tutaj.

Sklepy Makro dostępne są w wielu miastach na terenie całej Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz. Nie możesz znaleźć konkretnego produktu? Odwiedź oficjalną stronę sklepu www.makro.pl już teraz.

Nie musisz czekać aż ulotka ze sklepu Makro trafi do twojej skrzynki pocztowej. Możesz je sprawdzić online w Kimbino, kiedy tylko chcesz. Czy wiesz, że chronisz środowisko, gdy nie przeglądasz wydrukowanej gazetki sklepu Makro, ale korzystasz z wersji internetowej!

Oszczędzanie pieniędzy dzięki ofertom specjalnym na zakupy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bardzo łatwo przegapić ofertę specjalną ze sklepu Makro. Musisz iść do pracy albo zaopiekować się dzieckiem. Mamy na to rozwiązanie: zapisz się do naszego newslettera lub pobierz aplikację Kimbino. Dzięki temu będziesz dobrze śledzić oferty specjalne Makro.

REKLAMA
REKLAMA

Pozostałe gazetki z kategorii

REKLAMA

Śledzić

Sklepy

Udostępnij

Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany
Kimbino
Logo Makro
Logo Makro