Kimbino
Mrągowo
Kimbino
Mrągowo
REKLAMA
Logo Kaufland
3.5/5

Kaufland Mrągowo - gazetka promocyjna, ulotka i oferta

Lokalizacje sklepów Kaufland w mieście Mrągowo i okolicach

Pokaż wszystko

Oddziały z kategorii w mieście Mrągowo i okolicach

Źródło: here.com

Pozostałe gazetki z kategorii

Kaufland Mrągowo: Miejsce Pełne Odkryć

Kaufland Mrągowo to miejsce, gdzie jakość spotyka się z różnorodnością. Dzięki swojemu zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości, stał się jednym z ulubionych miejsc zakupów dla mieszkańców Mrągowa. W ofercie sklepu znajdują się świeże produkty spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych, które przyciągają uwagę klientów.

Mrągowo: Perła Mazur

Mrągowo, położone w sercu Mazur, jest miastem o bogatej historii i kulturze. Znane z malowniczych jezior i festiwali muzycznych, przyciąga turystów z całej Polski. W Kaufland Mrągowo mieszkańcy mogą liczyć na szeroką ofertę produktów, dostosowaną do ich potrzeb.

Kaufland Mrągowo - Godziny otwaracia:

Sklep jest otwarty od 6:00 do 23:00 w dni robocze, ale warto sprawdzić godziny otwarcia w weekendy i święta na stronie kaufland.pl.

Promocje, które Cię Zaskoczą

W najnowszej gazetce Kaufland gazetka z dnia 16.05.2024 Kaufland Mrągowo prezentuje atrakcyjne oferty na różne produkty. Od produktów spożywczych, po artykuły do domu, każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do przeglądania najnowszej gazetki na Kimbino, by odkryć wszystkie dostępne promocje. Dla tych, którzy chcą odkryć więcej sklepów Kaufland w Polsce, warto odwiedzić inne miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Lublin i Szczecin.

Kimbino: Twoje Centrum Cyfrowych Gazetek

Dzięki aplikacji Kimbino, klienci mają dostęp do najnowszych gazetek online. To nie tylko sposób na śledzenie promocji w Kaufland Mrągowo, ale także w wielu innych sklepach z tej kategorii: Lidl, Tesco, Carrefour, Makro, Biedronka, Aldi, Netto, Auchan, ABC i Stokrotka. Wybierając Kimbino, wybierasz ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie.

REKLAMA
REKLAMA

Otrzymuj gazetki z tego sklepu.

Wystarczy zarejestrować się tutaj.