KimbinoKimbino
Kimbino
Aktualna oferta w Wybierz miasto

Wielkanocne ulotki i gazetki 2023

W tej chwili nie ma dostępnych żadnych gazetek.

Wielkanoc 2023 z Kimbino

Pierwsze promienie wiosennego słońca, kwitnąca natura, śpiew ptaków… nie ulega wątpliwości, że takie okoliczności przyrody doskonale podkreślają radosny charakter nadchodzącego święta, jakim jest Wielkanoc! To najstarsze i najważniejsze obchody chrześcijańskie, związane z wieloma zwyczajami i tradycjami. Do tych najbardziej charakterystycznych zalicza się przede wszystkim malowanie pisanek, pieczenie mazurków i bab, święcenie pokarmów na Wielkanoc oraz uroczyste i pełne świątecznych specjałów śniadanie w gronie rodzinnym, w którym w końcu można rozsmakować się po okresie długiego postu. Wspólne biesiadowanie rozpoczynają oczywiście życzenia na Wielkanoc i podzielenie się z bliskimi pokarmami ze święconki!

Gazetka wielkanocna – znajdź najlepsze okazje na święta!

Święta są tuż za rogiem - Wielkanoc 2023 wypada 4 kwietnia! Pozostało więc już naprawdę niewiele czasu na przygotowania. Co więcej - w wielu sklepach już dawno rozpoczęło się celebrowanie tej wyjątkowej okazji za sprawą specjalnych wielkanocnych ofert i rabatów. Półki takich sieci, jak Lidl czy Biedronka, już od dłuższego czasu uginają się od czekoladowych jajek, ciast oraz innych produktów, niezbędnych do przygotowania wielkanocnego menu – białego barszczu, pasztetu, paschy, mazurka oraz innych regionalnych specjałów. Chcesz wprowadzić do domu powiew wiosny i świątecznego klimatu? Pomogą Ci w tym piękne ozdoby wielkanocne Pepco, Tedi czy sieci Jula! Gazetki wielkanocne tych oraz wielu innych sklepów, pełnych promocji i inspiracji, znajdziesz oczywiście na Kimbino! Zajrzyj więc na naszą stronę, sprawdź ulotki i zaplanuj swoje zakupy. Skorzystaj z najlepszych okazji i oszczędzaj w te święta!

Inne gazetki

Kimbino-white
tree
Przeglądaj gazetki ONLINE!
Zarejestruj się

Wielkanocne atrakcje z całego świata

 • Wielkanocne atrakcje z całego świata
  W okresie Wielkanocy ludzie w Wielkiej Brytanii wydają 10% tego, co zarobili w ciągu całego roku, na produkty czekoladowe. Najwięcej słodyczy sprzedaje się tutaj każdego roku.
 • Wielkanocne atrakcje z całego świata
  Amerykanie wysyłają każdego roku około 43 milionów kartek z życzeniami do rodziny i przyjaciół - zakupionych lub wykonanych ręcznie.
 • Wielkanocne atrakcje z całego świata
  Mieszkańcy Bermudów co roku w Wielki Piątek puszczają ręcznie robione latawce.
 • Wielkanocne atrakcje z całego świata
  W Finlandii dzieci przebierają się za czarownice i spacerują po ulicach, prosząc przechodniów o jajka.
 • Wielkanocne atrakcje z całego świata
  W Izraelu, gdzie Jezus został ukrzyżowany, ludzie tradycyjnie maszerują tą samą drogą, którą obrał Jezus w dniu ukrzyżowania.
Kimbino
mleko
masło
ser
jaja
chleb
kawa
salami
piwo
banany

Zarejestruj się i korzystaj z wszystkich benefitów.